CSGO ma 1 milion jednoczesnych graczy drugi miesiąc z rzędu


CSGO odnotowuje 1 milion aktywnych graczy drugi miesiąc z rzędu.


Wszyscy wiedzą, że CSGO to największy e-sport na świecie, jeśli chodzi o strzelanki. Gry takie jak Call of Duty mają również wielu wiernych fanów, ale CSGO jest coś, co wyróżnia tę grę.

Pomimo tego, że gra dopiero niedawno skończyła 10 lat, nadal ma fanów z całego świata. Jeszcze bardziej imponujące jest to, że codziennie grają w nią miliony ludzi, a najnowsze statystyki to potwierdzają.

Ponad 1 milion aktywnych graczy

Stworzenie gry, która nadal ma miliony fanów dziesięć lat po pierwszym wydaniu, jest co najmniej imponujące. Counter-Strike: Global Offensive wydaje się być na dobrej drodze, ponieważ gra zgromadziła ponad 1 milion jednoczesnych graczy przez drugi miesiąc.

Po raz pierwszy wydarzyło się to w 2022 r. W sierpniu, kiedy CSGO obchodziło 10-lecie istnienia. Jak wspomnieliśmy w niektórych z naszych poprzednich artykułów, gracze mieli szansę zdobyć swoje Moneta 10-letniai wygląda na to, że przyciągnęło to wielu graczy.

Podążając za szumem wokół urodzin gry, użytkownik w Subreddit CSGO poinformował nas, że w tę sobotę gra miała aż 1 029 351 milionów graczy. Według danych, w niedzielę gra zgromadziła dodatkowych 6 tys Wykresy Steamwięc wygląda na to, że gracze naprawdę to lubią.

Oprócz monety musimy pamiętać, że Valve dodało również jedną z klasycznych map CS 1.6 do CSGO. Po tylu latach Tuscan w końcu stał się dostępny dla publiczności i mają szansę zagrać w nią we wszystkich trybach gry. Ponadto osoby, które lubią rywalizację w dobieraniu graczy, również miały okazję zagrać w Anubis i Breach.

Inne imponujące statystyki

Mimo że powyższe liczby są imponujące, ci, którzy obserwowali CSGO, wiedzą, że gra ma jeszcze bardziej imponujące statystyki. W rzeczywistości rekord wszechczasów miał miejsce w kwietniu 2020 r., Kiedy w grze uczestniczyło ponad 1,3 miliona jednoczesnych graczy. Poprzedni rekord pochodził z 2016 roku, widząc tak wiele osób online było naprawdę imponujące.

Poza aktualizacjami w 2020 roku musimy pamiętać, że był to pierwszy rok globalnej pandemii COVID-19. Większość krajów na całym świecie była całkowicie zablokowana, więc nie było zaskoczeniem, że wiele z nich zaczęło grać w gry komputerowe.

Przyszłość

Mimo że CSGO nadal jest wiodącą strzelanką i jednym z najlepszych e-sportów na świecie, Valve będzie musiało go zastąpić w pewnym momencie w przyszłości. Było wiele plotek dotyczących nowej wersji gry i tego, czego się spodziewać. To powiedziawszy, większość ludzi wierzy, że będziemy mieli dostęp do tak zwanego „silnika Source 2”.

Source 2 powinno wykorzystać postęp w sprzęcie PC w ostatniej dekadzie. Innymi słowy, CSGO powinno pozostać takie samo, ale gra będzie oferować znacznie lepszą grafikę i bardziej realistyczną rozgrywkę. Jeszcze nie wiemy, czy ta aktualizacja będzie dostępna, więc śledź nas, aby uzyskać więcej informacji.

Ponadto możesz przeczytać nasze wskazówki dotyczące zakładów CSGO i dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać jeden z największych e-sportów na świecie. Do wyboru jest mnóstwo turniejów na najwyższym poziomie, więc spodziewaj się, że znajdziesz wiele opcji.Źródło : https://estnn.com/csgo-has-1-million-concurrent-players-for-second-month-in-a-row/