CS:GO legenda f0rest zostaje wolnym agentem


Legendarny Kontratak zawodnik Patrik „f0rest” Lindberg nie ma już kontraktu z Dignitas i szuka nowego CS:GO drużyna do gry.

34-latek spędza czas na uboczu, odkąd Dignitas zamknął całą swoją działalność CS:GO dywizja w maju, krótko po tym, jak on i Friberg, Hallzerk, Ludvig „HEAP” Alonso i Lekr0 nie zakwalifikowali się do PGL Antwerp Major, pierwszego sponsorowanego przez Valve wydarzenia w 2022 roku.

F0rest jest dostępny dla „wszelkich interesujących propozycji” i opisał bycie wolnym agentem jako dziwne uczucie, ale będzie grał dalej. Po raz pierwszy od 10 lat szwedzki piłkarz został wolnym agentem.

Przez te wszystkie lata wielu spekulowało, kiedy f0rest przestanie grać z powodu jego zaawansowanego wieku jako profesjonalnego gracza e-sportowego, ale wydaje się, że jest zdeterminowany, aby iść dalej.

34-latek po raz ostatni grał ze swoimi byłymi kolegami z NiP i Dignitas, fribergiem i ⁠GeT_RiGhT, podczas pierwszych otwartych kwalifikacji do European Regional Major Ranking (RMR) A i B w październiku. Grali pod tagiem d00m i zostali wyeliminowani przez AVANGAR w rundzie 256.

W tej chwili nie jest jasne, czy f0rest, GeT_RiGhT i friberg ponownie zjednoczą się w drugim otwartym kwalifikacie, biorąc pod uwagę, że f0rest aktywnie poszukuje nowej drużyny. Oprócz wczorajszego grania ze swoimi byłymi kolegami z drużyny, f0rest grał także dla Fnatic jako rezerwowy na majowych mistrzostwach Pinnacle Cup.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/csgo-legend-f0rest-becomes-a-free-agent