csgo dust 2 jak używać objaśnień – Research Snipers


csgo dust 2 zawsze było bardzo popularną mapą dla graczy. W kurzu 2 znasz tę mapę lepiej niż twoi wrogowie. To także klucz do zwycięstwa. Poznanie etykiet Dust 2 pomoże Ci osiągnąć doskonałą współpracę z kolegami z drużyny. Tak w csgo dust 2 jak używać objaśnień? Dowiedz się więcej o objaśnieniach csgo dust 2 na gametopn.com.

Dlaczego warto korzystać z objaśnień

Jeśli chcesz poprawić swoją grę w csgo, bardzo ważne jest, aby nauczyć się poprawnych adnotacji na mapie, na tej mapie Dust 2 jest wiele różnych adnotacji, jest kilka najważniejszych i najczęściej używanych adnotacji, weź te adnotacje jako Twoim priorytetem, niezależnie od twojej rangi, jest zrozumienie tych zapisów, jest to możliwość lepszej komunikacji z kolegami z drużyny podczas gry, im lepszy jesteś z kolegami z drużyny, tym większa jest twoja przewaga nad wrogiem.

Niektóre mniejsze znaczniki są również ważne na mapie. Obszar w pobliżu długiego A nazywany jest samochodem, ponieważ znajduje się tutaj samochód, a istnieje wiele innych znaczników o różnym pochodzeniu historycznym. Bombowy pistolet punktowy Obszar za tubą nazywany jest gęsią na cześć Minha „gęsiego” Le, jednego z założycieli moda Counter-Strike, a Valve namalowało gęś na sąsiedniej ścianie, aby uhonorować jego pracę.

Dust 2 ma również kilka etykiet, które są nazwane na podstawie doświadczenia gracza, takie jak Suicide, aleja między spawnem mid i T, dlaczego jest tak nazwana, ponieważ jeśli zdecydujesz się tam udać na początku rundy gry, masz wysokie prawdopodobieństwo bycia snajperem, podobne do tych, które giną.

Jak korzystać z objaśnień w Dust2

Na mapie Dust2, jeśli chcesz zwabić wrogów w określone miejsca i zabić ich, najważniejsze jest określenie informacji, które przekazujesz swoim kolegom z drużyny, niedokładne etykiety mogą zmylić członków drużyny i sprawić, że koledzy z drużyny znajdą niewłaściwy obszar mapy, co skutkuje pominięciem możliwości. Powiedzmy, że słyszysz kogoś w B, ale nie jesteś pewien, czy jest w samochodzie, czy przy drzwiach, wtedy po prostu powiedz, że słyszałeś kogoś B, jest najbezpieczniejszą rzeczą do powiedzenia.

niektóre objaśnienia o tej samej nazwie na mapie Dust 2, A Zarówno strona, jak i strona B mają lokalizację zwaną samochodem, jeśli znajdziesz wroga w jednym z tych miejsc, powiedz dokładnie swoim kolegom z drużyny, który to samochód, samochód i Różnica między samochodami B ma różne wyniki w sytuacji bojowej.

Innym przykładem jest obszar taki jak tunel B. Większość ludzi nazwie cały ten obszar tunelem, ale to nie wystarczy. Musisz spróbować dowiedzieć się, czy wróg znajduje się w górnym czy w dolnym tunelu. To jest dokładniejsza lokalizacja, krótka Ponadto istnieje duża różnica między dokładną lokalizacją a lokalizacją przybliżoną.

Jeśli ty i twoi koledzy z drużyny wiecie, jak korzystać z tych objaśnień w Dust 2, możesz lepiej komunikować się z przeciwnikami i szybko reagować na ich działania, co jest kluczem do uzyskania przewagi.

Powyższe jest csgo kurz 2 i jak korzystać z objaśnień, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o objaśnieniach csgo dust 2, zwróć uwagę na gametopn.com, przyniosą one graczom wszelkiego rodzaju informacje o csgo i najbardziej kompletne artykuły przewodnika po grach.

Alicja Walker

Alice jest profesjonalną pisarką i redaktorką w Research Snipers, bardzo interesuje się technologią i gadżetami. Pracuje jako młodszy redaktor wiadomości w Research Snipers.Źródło : https://researchsnipers.com/csgo-dust-2-how-to-use-callouts/