CS:GO: bt0 dostaje graffiti na GC po zagraniu w MIBR


Podobny Limonka, bt0 jest innym członkiem klan być uwiecznionym w swoim słudze Counter Strike: Globalna ofensywa (CS:GO) dany Klub graczy (CG). Otrzymał graffiti sugerujące działanie przeciwko wydawcy. MIBRW pojedynku obowiązującym 16 sierpnia Trasa RMR do Rio. Sztuka towarzyszy zdaniu „Co to jest ?” oraz „spokojna!” i B można zobaczyć między zewnętrzną częścią miejsca bombardowania a centralnym pierścieniem Starszego.

Początkowo graffiti będzie dostępne na serwerze GC bezterminowo. Za pośrednictwem mediów społecznościowych GC żartował z hołdem i powiedział: lataćwspółzałożyciel i dyrektor generalny firmy zadecyduje, jak długo sztuka będzie działać jako „atrakcja turystyczna”.

Ruch bt0 miał miejsce w Starożytnych. Chociaż gra jest na drodze do zwycięstwa dla MIBR, który praktycznie zarządza wynikiem 14 ten 3, proporczykowi udało się „wkroczyć” do kolumny bombsite B i był w stanie zabić trzech przeciwników. Mimo że wygrał tę rundę, bt0 i jego koledzy z drużyny zostali pokonani. 16 ten 4. Oprócz niego zespół został założony przez pomysł, grzech, Danyel oraz nowizao.

Możesz śledzić życie bt0 na jego kanale. tik.

Źródło : https://esportopedia.com/top-stories/34142.html