CS:GO BHop Lista poleceń: Jak wskoczyć do gry w CS:GO


Sztuka BHopping (Bunny Hopping) była obecna w wielu grach FPS, a korzenie tej wirtualnej dyscypliny sportu sięgają Quake i Half-Life z lat 90. i była obecna w znacznej części najpopularniejszych gier FPS w późnych lat 90. i 00. era. Mimo że „BHopping” był czymś, czego twórcy Counter-Strike’a nie chcieli regularnie pojawiać się w ich grze (głównie ze względu na to, że CS miał być wolniejszą taktyczną grą FPS, a nie szybką – w trybie Arena Shooter (który przypominał tryb wieloosobowy Half-Life), ludzie nadal nalegają na bhop i znalezienie sposobów na zrobienie tego nawet po pierwszym „nerfie” bhopu w Counter-Strike 1.4 BHopping istniał niezależnie od tego w pozostałej części CS , potem w CS: Source, a teraz także w Counter-Strike: Global Offensive.Prima Games zapewni Ci podstawowe informacje o skakaniu po króliczkach w CS:GO, w tym listę poleceń, dzięki czemu możesz spróbować być jak legenda „zblok”.

Jak zrobić BunnyHopping w CS:GO : BHopping Lista poleceń dla Counter-Strike: Global Offensive

Po pierwsze: Konsola programisty musi być włączona w twoim kliencie CS:GO. Jeśli tak się nie stanie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem:

Jak otworzyć konsolę w CS:GO

Teraz uruchom wybraną mapę i upewnij się, że kopałeś boty (/bot_kick w konsoli na początku).
Następnie użyj następujących poleceń (możesz je wszystkie skopiować/wkleić):

sv_cheaty 1;
sv_accelerate_use_weapon_speed 0;
sv_airaccelerate 12
sv_autobunnyhopping 1;
sv_enablebunnyhopping 1;
sv_maxvelocity 3500;
sv_staminajumpcost 0;
sv_staminalandcost 0;
sv_staminamax 0;
sv_staminarecoveryrate 0;

Mamy nadzieję, że zapewni to Wam (i Waszym przyjaciołom) wystarczającą zabawę.

Sprawdź również nasz przewodnik po CS:GO Surfing Guide oraz listę serwerów CS:GO Surf Server.

Zapraszamy do przeglądania naszego bogatego archiwum artykułów CS:GO, w którym znajduje się wiele przydatnych przewodników i zabawnych artykułów dotyczących różnych rzeczy w CS:GO. Jeden, który chcielibyśmy polecić, znajduje się tuż poniżej:

Jak najskuteczniej awansować w rywalizacyjnym matchmakingu CS:GO (2022)Źródło : https://primagames.com/tips/csgo-bhop-commands-list-how-to-bunny-hop-in-csgo