CSGO 16 sierpnia łatka dodaje kapsułkę z naklejką na 10. urodziny, mapę toskańską, więcej


Na 10. urodziny CSGO, Valve wysłało nową aktualizację z 16 sierpnia, zawierającą nową kapsułę z naklejkami, aby uczcić tę okazję, wraz z kilkoma nowymi funkcjami i przedmiotami o ograniczonym czasie trwania.

Dziesięć lat temu pojawił się Counter-Strike: Global Offensive i na zawsze zmienił konkurencyjny krajobraz FPS. Teraz, aby uczcić ten kamień milowy, firma Valve wydała małą aktualizację z okazji 10. urodzin.

Najważniejszym elementem łatki jest nowa kapsuła z naklejkami wypełniona po brzegi 60 projektami społeczności, wraz z odrodzeniem Toskanii i oczywiście monetą urodzinową przez ograniczony czas, którą gracze mogą dodać do swojej kolekcji.

Oto wszystko, co należy wiedzieć o aktualizacji z okazji 10. urodzin CSGO.

CSGO świętuje 10 lat z nową kapsułką z naklejkami

W ostatnich tygodniach projektanci próbowali swoich sił w unikalnych naklejkach z okazji 10-lecia CSGO. Dzięki ich wysiłkowi ponad 60 unikalnych projektów jest teraz dostępnych w 10-letniej urodzinowej kapsułce z naklejkami w grze.

Wśród projektów jest nawet nowy poziom animowanej nagrody, oznaczony jako „soczewkowa”. Jak zawsze, te kapsuły można kupić tylko, a dropy są całkowicie losowe.

Dla ułatwienia jednak twórcy dodali do systemu nową funkcjonalność. Teraz możesz przeczesać wszystkie przedmioty w skrzynkach lub kapsułach za pomocą prostego kliknięcia nowej opcji „zbadaj przedmioty”.

Mapa toskańska oficjalnie dołącza do rotacji

Po prawidłowym pojawieniu się 16 sierpnia mapa Toskanii została teraz dodana do wszystkich zwykłych trybów gry w CSGO. Klasyczna mapa CS została przeprojektowana i działa teraz we wszystkich dostępnych playlistach.

Dodatkowo, Anubis i Breach pojawiają się teraz w kolejkach do rywalizacji, podczas gdy Primetime i Blagai zostały dodane do Wingmana.

CSGO monety na 10. urodziny

Wreszcie, gracze, którzy wskoczą między 16 a 23 sierpnia, mogą zdobyć ekskluzywną urodzinową monetę. Gracze CSGO ze statusem Prime mogą awansować i zdobyć dla siebie tę ograniczoną czasowo monetę jako pierwszy drop w grze w tygodniu.

Źródło : https://www.dexerto.com/csgo/csgo-august-16-patch-notes-1905747/