Dust2 z Counter-Strike w Alien: Isolation – nowe narzędzia moderskie

Dust2 z Counter-Strike teraz w Alien: Isolation dzięki nowym narzędziom moderskim

Fani Alien: Isolation mają powody do radości, ponieważ zostały wydane nowe narzędzia moderskie, które znacznie poszerzają zakres modyfikacji. Modderzy mogą teraz dodawać niestandardowe modele, materiały, tekstury i wiele innych do gry. Aby zademonstrować nowe możliwości, twórca narzędzi stworzył przykład importując klasyczną mapę Counter-Strike de_dust2 do Isolation. Zobacz ksenomorfa skradającego się po piaszczystych korytarzach Dust2 w zabawnym krótkim filmie poniżej.

Najważniejszą cechą nowej aktualizacji jest możliwość importowania nowych modeli, tekstur oraz animacji i szkieletów, a nie tylko przerabianie rzeczy, które już znajdują się w grze. Modderzy już planują większe, bardziej złożone i mniej głupie zastosowania tych nowych możliwości. Producent narzędzi, Matt Filer, mówi, że stworzył Dust2 „w około 15 minut”, więc z pewnością nie jest to reprezentatywne dla pełnych możliwości.

OpenCAGE

To wszystko jest możliwe dzięki OpenCAGE, stworzonemu przez fanów zestawowi narzędzi modowych, które pozwalają ludziom majstrować przy wnętrznościach Alien: Isolation na wiele sposobów. Nowa aktualizacja została uruchomiona 26 kwietnia, w ramach obchodów wydarzenia marketingowego znanego jako Alien Day.

Alien Day Sale

Alien Day Sale na Steam oferuje 80% zniżki na Isolation, a także zniżki na gry z serii Aliens. Nie daj się skusić Colonial Marines za 5 funtów. To o co najmniej 4 funty za dużo, by zapłacić za tę katastrofę.

Źródło

Źródło: Rock, Paper, Shotgun.