Narzędzia modowe dla Alien: Isolation – nowości | OpenCAGE | Alien Day Sale

Dostępne są nowe narzędzia modowe dla Alien: Isolation

Duża aktualizacja nieoficjalnych narzędzi modowych dla Alien: Isolation znacznie rozszerzyła zakres modów, które ludzie mogą tworzyć. Teraz modderzy mogą dodawać niestandardowe modele, materiały, tekstury i nie tylko do horroru strzelanki Creative Assembly.

Nowe możliwości

Najważniejszą cechą nowej aktualizacji jest możliwość importowania nowych modeli, tekstur oraz animacji i szkieletów, a nie tylko przerabianie rzeczy, które już znajdują się w grze. Aby szybko zademonstrować nowe możliwości, twórca narzędzi przygotował mały przykład: import klasycznej mapy Counter-Strike de_dust2 do Isolation. Możesz zobaczyć ksenomorfa skradającego się po piaszczystych korytarzach Dust2 w zabawnym krótkim filmie.

„Stworzyłem Dust2 w około 15 minut” – mówi producent narzędzi Matt Filer, więc z pewnością nie jest to reprezentatywne dla pełnych możliwości. To tylko zabawna mała rzecz, aby przyciągnąć uwagę.

OpenCAGE

To możliwe dzięki OpenCAGE, stworzonemu przez fanów zestawowi narzędzi modowych, które pozwalają ludziom majstrować przy wnętrznościach Alien: Isolation na wiele sposobów. Jestem podekscytowany widząc nowe modyfikacje, które ludzie mogą stworzyć w nadchodzących miesiącach i latach.

Alien Day Sale

Nowa aktualizacja OpenCAGE została uruchomiona dzisiaj, 26 kwietnia, w ramach obchodów wydarzenia marketingowego znanego jako Alien Day. To odniesienie do LV-426, księżyca, na którym sprawy potoczyły się dość kiepsko w Alien and Aliens. Alien Day Sale na Steam oferuje 80% zniżki na Isolation, a także zniżki na gry z serii Aliens.

  • Stanowczo odradzam pośpiech
  • Nie daj się skusić Colonial Marines za 5 funtów

To dodatkowo potwierdza moje przekonanie, że Dust2 „jest jednym z podstawowych kształtów gier wideo”. Jak powiedziałem, gdy de_dust2 rywalizowało z romansem w naszej trwającej misji mającej na celu wyłonienie najlepszej rzeczy w grach wideo: „Nie każda gra korzysta z de_dust2, ale jeśli ma edytor poziomów, fani wkrótce naprawią to jako akt oddania ”.

Źródło: Rock, Paper, Shotgun.