Counter-Strike spotyka Rocket League w szybkim nowym modzie CSGO Kart


Chociaż większość ludzi uważa Counter Strike globalna ofensywa jako zwykła gra FPS, społeczność rozwinęła ją w coś więcej. Jak w przypadku większości długowiecznych gier, nawet CS:GO ma wiele modów. Gracze mogą je zainstalować, aby doświadczyć wyjątkowych scenariuszy w grze.

Jednym z najnowszych modów, które zdecydowanie warto wypróbować, jest CSGO Kart. Pozwala graczom grać w zdobywanie flagi jako gokarty. Ale gdzie jest zabawa? CS:GO jeśli nie ma wybuchów? Dlatego te gokarty są również uzbrojone w rakiety.

Mod został stworzony przez Dietera Stassena i Luke’a Millantę, którzy nazywają się „Two Random Dudes”. Według Luke’a ten mod jest jak „Liga Rakietowa ale w CSGO i z prawdziwymi rakietami”.

„Zamiast grać jako żołnierze/ludzie, przybieracie formę gokarta strzelającego rakietami. Stąd każda drużyna walczy o przejęcie flagi drugiej drużyny i zwrócenie jej do swojej bazy” – powiedział.

Dalej wyjaśnia: „Za każdym razem, gdy to robią, zdobywają punkt. Drużyna z największą liczbą punktów na koniec gry wygrywa. Na całej mapie znajdują się dopalacze prędkości, amunicja (rakiety), teleporty i apteczki/dopalacze”.

Oprócz rakiet gracze mogą również uderzać gokartami, naciskając klawisz skoku w powietrzu. Uderzenie w bazę wroga pozwala graczom przejąć flagę, którą muszą zanieść z powrotem do własnej bazy i uderzyć, aby zarejestrować udane przejęcie.

Gokarty w modzie wyróżniają się również jasnymi neonowymi kolorami i kwadratowymi kształtami, nadając im bardziej niezależny wygląd. Mod CSGO Kart jest dostępny do pobrania w Warsztacie Steam.Źródło : https://latestnewsinhindi.in/counter-strike-meets-rocket-league-in-speedy-new-csgo-kart-mod/