Counter-Strike Player rozpoczyna globalną ofensywę, aby uruchomić na smartwatchu! –


Wszyscy widzieliśmy szalone platformy, nad którymi ludzie zmusili Dooma, ale wygląda na to, że hakerzy i modderzy w końcu przenieśli się do innych gier, teraz, gdy zabrakło im dziwnych miejsc do grania w Doom.

Na przykład ta osoba gra w Counter-Strike: Global Offensive na smartwatchu. Pudełko pod zegarkiem mówi, że zostało wykonane przez Timona, a ponieważ może grać w CS: GO, możemy założyć, że ma jakąś funkcję sieciową.

Może również wyświetlać niestandardowe obrazy na małym, kwadratowym ekranie i pobierać dane z klawiatury i myszy firmy Logitech, które są prawie tak małe jak ekran.

Ale nikt nie wie, jak zmienić smartwatch w maleńką platformę CS: GO, z której można korzystać w podróży. Jest to prawdopodobnie ten sam proces, którego Bennet Bytes użył pięć lat temu, aby uruchomić pierwszą grę Counter-Strike na swoim smartwatchu z systemem Android.

Ten hack działał źle i nie mógł połączyć się z Internetem. Wygląda na to, że technologia zmieniła się tak bardzo w ciągu ostatnich pięciu lat, że możesz teraz grać w CS: GO na swoim nadgarstku.

Chociaż gra CS:GO jest dostępna od ponad dziesięciu lat, wciąż ma masową rzeszę fanów na całym świecie. Jako dowód, CS: GO obchodziło w zeszłym miesiącu swoją dziesiątą rocznicę z 1 039 889 graczami.

Wydaje się, że średnia liczba graczy nieznacznie spadła w porównaniu z sierpniowymi, ale najwyższa liczba graczy we wrześniu (1100 366 graczy) była jeszcze większa.

Jeśli chcesz grać w Counter-Strike: Global Offensive w podróży, lepiej będzie, jeśli masz Steam Deck Valve niż uruchamianie go na zegarku.

Przyzwyczajenie się do tego może trochę potrwać, jeśli nie znasz obsługi joysticka lub touchpada, ale zawsze możesz podłączyć mysz i klawiaturę. W rzeczywistości Valve zwiększyło produkcję, więc być może będziesz mógł zdobyć Steam Deck przed świętami.

Źródło : https://serveupdate.com/counter-strike-global-offensive/