Counter-Strike Mirage ożywiony w Call of Duty Zombies

Counter-Strike’s Mirage Recreated in Call of Duty Zombies

Wał Mirage zrobił furorę w społeczności graczy Counter-Strike. W grze Call of Duty: Black Ops 3 Zombies jeden z fanów postanowił przenieść go do swojego ulubionego trybu gry. Dzięki wspaniałym narzędziom do modyfikowania na PC, Mirage znakomicie sprawdza się w świecie Call of Duty.

Gracz udostępnił nagranie, które prezentuje niesamowitą wersję mapy Mirage, znaną ze świata Counter-Strike, przeniesioną do Black Ops 3. Mimo że tryb Zombies w grze Call of Duty ma wiele nowych map, to właśnie ta fanowska wersja stanowi połączenie dwóch wielkich serii gier FPS.

Fan-Made Remake of Counter-Strike’s Mirage in Black Ops 3

Remake Mirage zbudowany został na wersji Black Ops 3 trybu Zombies. Dzięki doskonałym narzędziom modyfikującym na PC, Call of Duty: Black Ops 3 oferuje wiele niesamowitych modyfikacji, zarówno w trybie Zombies, jak i innych trybach gry. Ci, którzy są fanami Call of Duty, próbowali nawet przenosić wieloosobową rozgrywkę z Modern Warfare 2 do Black Ops 3. Było to projekt sprzed lat, ale było fascynujące obserwować, jak gracze przez lata wykorzystywali narzędzia modyfikacyjne do przekuwania swoich pomysłów w życie. Ten najnowszy projekt, który odnosi się do Counter-Strike, jest jednym z najciekawszych.

Remake Mirage dostępny jest na Steam Workshop gry Call of Duty: Black Ops 3, choć nagranie tego można zobaczyć na Twitterze pod nazwą użytkownika Faders_. Mapa utrzymana jest w dokładnie takiej samej strukturze, jak w Counter-Strike, ale zostało dodane wiele detali, aby stała się autentyczną mapą Call of Duty Zombies. Punkty zakupu broni rozmieszczone są wokół Mirage, a automaty Perk-a-Cola z grania Call of Duty Zombies można znaleźć w różnych miejscach. Mimo że Mirage początkowo nie był zaprojektowany jako mapa Call of Duty Zombies, doskonale sprawdza się w tej roli.

Źródło : gamerant.com