Counter-Strike: Global Offensive’s Source 2 Update na horyzoncie według raportów


Counter-Strike: Global Offensive (w skrócie CS:GO) jest dostępne od ponad 10 lat i korzysta ze zaktualizowanej wersji silnika Valve Source, który został pierwotnie wydany w czerwcu 2004 roku. Ze względu na inne gry z tego samego gatunku, co CS:GO wychodzące, takie jak VALORANT, ludzie zaczęli zakładać, że Valve może pracować nad przeniesieniem gry na swój nowy silnik, Source 2, który jest rozwijany od 2014 roku.

Dyskusje na temat możliwego portu CS:GO na Source 2 rozpoczęły się około 2 lata temu i trwają do dziś. To nie jedyna rzecz, ponieważ ostatnie przecieki pokazały, że Valve może przygotowywać się do wydania aktualizacji/DLC, które wyznaczy początek ery Source 2 dla CS:GO.

Jeśli zauważyłeś, użytkownik Twittera @gabefollower nazwał te przecieki „największym wyciekiem CS:GO”, co może wydawać się dziwne, jeśli nie jesteś zaznajomiony z tematem. Wyjaśnijmy sobie, to nie pierwszy raz, gdy widzimy wyciek związany z silnikiem Source 2 dla CS:GO w kodach innego konkurencyjnego tytułu Valve Dota 2, ponieważ dzieje się to już od jakiegoś czasu. Tym, co czyni tę grę wyjątkową spośród innych, jest to, że na stronie Steam CS:GO są dodawane nowe wpisy jako DLC, co oznacza, że ​​aktualizacja może nadejść wkrótce.

Wpisy te były widoczne dzięki SteamDB, stronie internetowej bazy danych dla Steam.

Po tych wydarzeniach niektórzy użytkownicy dali wczesne ostrzeżenia o możliwej dużej aktualizacji CS:GO. Biorąc pod uwagę, że CS:GO od jakiegoś czasu nie otrzymuje większych aktualizacji, może to być coś więcej niż tylko marzenie.Źródło : https://gamenewsplus.net/2023/03/08/counter-strike-global-offensives-source-2-update-on-the-horizon-according-to-reports-35503/