Counter Strike Global Offensive Gra na PC do pobrania za darmo – Gry na PC do pobrania za darmo Wysoce skompresowane


Counter Strike Global Offensive Game Pełna wersja do pobrania za darmo

Counter Strike Global Offensive gra PC to najnowsza strzelanka dla początkujących, opracowana przez Hidden Path Entertainment oraz Valve Corporation. Counter Strike Global Offensive PC Game to gra wieloosobowa, a także czwarta gra w serii Th Counter Strike. Ta strzelanka została wydana na całym świecie przez Th 21st z sierpnia 2012 r. możesz również pobrać grę Counter Strike Condition Zero na PC.

Counter Strike Global Offensive gra PC został oparty na wojnie, a rozgrywka jest podobna do poprzednich gier z serii Th Counter Strike. Ponieważ postać powinna wiedzieć, że była to neutralna gra wieloosobowa oparta na grze wideo dla początkujących. Jako postać musisz być jednym z dwóch zespołów, które mogą być zarówno przez Th Terrorists, jak i Th Counter Terrorists. Tak więc obie drużyny mają różne cele, takie jak podłożenie bomby przez Th Terrorists i rozbicie jej, a także uniknięcie podłożenia bomby przez Th Counter Terrorists, a także eksplozji. Jako postać zarobisz pieniądze zabijając Th przeciwników , a także kończąc przez Th obiekty.

przez Th postać powinna wiedzieć, które z przyznanych pieniędzy zostały oparte na umiejętnościach Androida, które kompetentnie sfinalizowałeś przez Th jo. kupisz różne bronie, a także inny sprzęt, za które pieniądze, które poprawią umiejętności Androida. musisz pamiętać, że jeśli zabijesz również własnego towarzysza Androida, pieniądze zakładników mogą zostać Ci odebrane, innymi słowy stracisz pieniądze na Androida. Jeśli mówimy o grafice Th w tej grze, możemy powiedzieć, która gra ma wspaniałą, a także niezwykłą grafikę.

Counter Strike globalna ofensywa Zrzuty ekranu gry na PC:

Wymagania systemowe gry Counter Strike Global Offensive na PC:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 oraz procesor AMD Phenom X3 8750, a także lepszy
 • RAM: 2 GB
 • System operacyjny: Windows 7/Vista/XP
 • Karta graficzna: Karta graficzna musi mieć 256 MB, a także powinna być kompatybilna z DirectX 9 z obsługą Pixel Shader 3.0
 • Wolne miejsce na dysku: 8 GB

Instrukcje Instalacji:

 1. Pobierz przez archiwum Th z linku do pobrania podanego poniżej.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy przez pobrany plik, a także kliknij „Wypakuj tutaj”.
 3. potrzebujesz do tego zainstalowanego programu Winrar.
 4. Po wyodrębnieniu otwórz folder Th o nazwie „Redist”, a także zainstaluj wszystkie konfiguracje Th na komputerze z systemem Android.
 5. Po zainstalowaniu kliknij prawym przyciskiem myszy plik Th o nazwie „Counter-Strike_GO_nosTEAM.exe”, a także kliknij „Uruchom jako administrator”, aby rozpocząć instalację gry.
 6. Po zakończeniu instalacji Th otwórz folder Th o nazwie „Fix” , a także skopiuj wszystkie pliki Th z tego miejsca , a także wklej do katalogu Th , a zainstalowałeś za pomocą gry Th. Na przykład, jeśli zainstalowałeś grę w „Mój komputer> Dysk lokalny C> Pliki programów> „Counter Strike GO”, a następnie wklej te pliki w tym katalogu.
 7. Po wklejeniu uruchom go , a także wykonaj plik Th „Install-Notes.txt”.
 8. Kliknij prawym przyciskiem myszy „CSGo.exe”, a następnie kliknij „Uruchom jako administrator”, aby rozpocząć grę.
 9. Cieszyć się.

Counter Strike globalna ofensywa Gra na PC do pobrania za darmo

Hasło: thepcgames.net

Rozmiar pliku: 3,08 GB

Counter Strike Global Offensive gra PC do pobrania za darmo ostatnio zmodyfikowano: 24 maja 2021 za pomocą Syed Zohaib

Pobierz wszystkie części! jak również gra na Androida nie będzie działać!
Pobierz kompletną konfigurację gry (podzielone części)

Link źródłowyŹródło : https://desinninja.com/counter-strike-global-offensive-pc-game-free-download-pc-games-download-free-highly-compressed/