Counter Strike: Global Offensive DFS wybiera (10/5/21) – DraftKings Daily Fantasy


Witamy ponownie, RotoBallers, w kolejnej edycji moich typów Counter-Strike: Global Offensive DFS. Heroiczny był dość rozczarowaniem, ale FaZe zabiło go w ciągu ostatnich dwóch dni, pokonując OG, a następnie niszcząc dzisiaj BiG. Na jutro otrzymamy nowy zestaw drużyn, ponieważ jest to pierwszy zestaw ćwierćfinałów dla nas. Na początku NiP zmierzy się z Movistar Riders, aw następnej grze Vitality zmierzy się z gorącym zespołem Copenhagen Flames.

Dzisiaj przedstawię wam mój zestaw Counter-Strike: Global Offensive DFS typy, analizy i porady dotyczące zawodów eSports DFS w DraftKings dla czwartek, 7 października 2021, godz. 11:00, rano.

Koniecznie sprawdź także nasze niesamowite narzędzia CS:GO Premium DFS, w tym nasz Optymalizator składu, Stację badawczą, Projekcje i Ściągawki DFS! Zapraszam do śledzenia mnie na Twitterze @DFSKoby lub znajdź mnie w Premium Slack, ponieważ z przyjemnością nawiążę kontakt z czytelnikami i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. Powodzenia RotoBallers!

Wyróżniona promocja: Nasze narzędzia Premium eSports obejmują ściągawki DFS, potężną stację badawczą i DFS Lineup Optimizer. Sprawdź je!

WYŚWIETL NARZĘDZIA

IEM Jesień 2021 Europa

Najlepsze z 3

  • NiP (-425) kontra Movistar Riders (+280)
  • Witalność (-325) kontra Kopenhaga Flames (+230)

Kapitan gra

urządzenie: urządzenie było w tym wydarzeniu niczym innym, jak tylko spektakularnym. Ma różnicę +9 K/D lub lepszą w 4 z 5 swoich gier i średnio zabija ponad 22 na mapie. Wygrali wszystkie 5 gier i większość z bardzo dobrą przewagą. NiP wkracza w ten jeden bardzo dominujący zespół i widzę, że kontynuuje grę tutaj przeciwko Movistar Riders. urządzenie osiąga średnio 1,27 K/D z 0,74 KPR i niskim 0,58 DPR. Myślę, że parowanie urządzenia z ZywOo będzie prawie koniecznością. NiP pojawia się jako ciężki faworyt i nie bez powodu. Widzę tu zamiatanie i może to oznaczać duże punkty dla urządzenia.

Zywoo: Kiedy nie ma s1mple, ZywOo można uznać za KOZZĘ, ale na razie nadal jest drugim najlepszym graczem na świecie. Przed nim będzie trudne zadanie, ale myślę, że będzie gotowy na to. Do tej pory ma ocenę 1,38 podczas tego wydarzenia i ma pozytywne gry we wszystkich grach, nawet w tej, którą przegrali. Podczas tego wydarzenia osiągnął średnio 1,46 K/D z 0,82 KPR i bardzo niskim 0,56 DPR. Ta gra może być bliska, a jeśli jest ktoś, kogo chcę w meczu na trzech mapach, to jest to ZywOo, nawet jeśli jest najdroższym graczem na łupku.

Inni kapitanowie grają w kolejności preferencji: REZ, Shox, roej (GPP), SunPayus (GPP),

Gra wartości

LNZ: Coś klika na LNZ i jestem tu po to, bo ma 5400$ i gra bardzo dobrze w tym turnieju. Myślę, że częściowo wynika to z tego, jak dobrze gra zespół, ale było kilka gier, w których LNZ przedstawiło naprawdę dobre liczby, w tym grę z 30 zabójstwami z różnicą +9 K/D i grę z 20 zabójstwami przeciwko FaZe z dyferencjał 10 K/D. Tylko w tym przypadku nosi 1,43 K/D z .77 KPR i .54 DPR. Jeśli uda mu się kontynuować tę grę w jutrzejszej grze, to patrzymy na elitarną grę wartości, która może pomóc nam zdobyć najlepszych graczy bez poświęcania żetonów.

nicodoz: Kopenhaga była jak dotąd wyjątkowo dobra w tym turnieju, całkowicie usuwając rywali i pokonując kilka dobrych drużyn, w tym G2, mousesports i BiG. Myślę, że nicoodoz jest dużą częścią tego, ponieważ on i jabbi mocno przewodzą temu zespołowi. Podczas imprezy nico ma ocenę 1,25. Jeśli chodzi o jego K/D, wynosi 1,43 z 0,77 KPR i 0,54 DPR. To jest ich najlepsza szansa na osiągnięcie wielkiego sukcesu i jeśli mogą to zrobić, wierzę, że stanie się to dzięki nico. Jest świetnym biegiem do stacka Vitality i kluczowym elementem do pełnego stacka w Kopenhadze.

Inne wartości są odtwarzane w kolejności preferencji: apEX, jabbi, HooXi(GPP PUNT)

Czy wiesz, że RotoBaller ma Subskrypcja Premium DFS eSport?

Podoba Ci się to, co dzisiaj przeczytałeś? Możesz pokazać swoje wsparcie dla Koby, używając kodu promocyjnego KOBY przy zakupie eSports Premium Pass. Otrzymasz 10% zniżki i pełny dostęp do wszystkich naszych ściągawek Premium eSports, narzędzi badawczych DFS i optymalizatora!

Najlepsze stosy / typy drużynowe

Skakać: Obaj są wielkimi faworytami na tej liście, myślę, że jest większa szansa na zdenerwowanie w Kopenhadze niż na zdenerwowanie Movistar. Kopenhaga gra znakomicie w tym turnieju, wygrywając każdy mecz. Movistar był dobry, ale NiP zdominował ich grupę i widzę, że utrudniają Movistarowi coś osiągnąć. Ogólnie widzę, że NiP ma bardziej zgrany zespół i wygrywa tutaj, aby awansować do półfinału.

Jeśli chodzi o graczy, jedynym, który mnie aktualnie nie interesuje, jest Plopski. Jest przyzwoity jak na swoją cenę, ale sposób, w jaki grał LNZ, sprawia, że ​​lubię go znacznie bardziej za niższą cenę. Poza tym REZ to niewiele więcej i wolałbym go złapać. Jedynym graczem, w którym się zamykam, jest urządzenie. Był w absolutnej łzy podczas tego turnieju, ponieważ jego ocena wynosi 1,45 dla tego wydarzenia. Moim kolejnym faworytem jest REZ, bardzo lubię jego cenę. Grał dobrze podczas turnieju i podoba mi się zniżka, jaką na niego dostajemy w porównaniu z hampusem. LNZ jest prawdopodobnie moim ulubionym value play, ponieważ grał bardzo dobrze podczas tego turnieju i może również skończyć z bonusem za zamiatanie.

Inne opcje układania: Vitality, Copenhagen Flames (GPP)

Więcej analiz DFS dotyczących e-sportu

Więcej propozycji i analiz dotyczących składu DFS

Referencje RotoBaller

Czytelnicy artykułów RotoBaller eSports DFS regularnie wygrywali pieniądze na DraftKings i FanDuel. Niektórzy z nich codziennie wygrywają konkursy i przynoszą poważny cheddar. Sprawdź jeden poniżej i wiele więcej tutaj!

Czy przeczytałeś artykuł RotoBaller i też wygrałeś? Prześlij nam swoje zrzuty ekranu na Twitterze @RotoBaller, a dodamy je do Galerii Sław naszych zwycięzców!

Source : https://www.rotoballer.com/counter-strike-global-offensive-dfs-picks-10-7-21-draftkings-daily-fantasy/943828