Counter Strike: Global Offensive DFS wybiera (10.27.21) – DraftKings Daily Fantasy


Witamy ponownie, RotoBallers, w kolejnej edycji moich typów Counter-Strike: Global Offensive DFS. Wziąłem pierwszy dzień PGL Stockholm, ponieważ wszystkie mecze były najlepsze z 1 i chciałem zobaczyć drużyny i ich grę w sieci LAN w porównaniu z normalną grą online. O ile widziałem w poprzednim wydarzeniu LAN, Kopenhaga jest drużyną, która pojawiła się, ale jutro czeka ich ciężki pojedynek z Heroic. Mamy również Astralis przeciwko GODSENT, FaZe ma świetny pojedynek z Virtus Pro, a na koniec mamy bitwę o Brazylię, gdy gra paiN zmierzy się z Sharks!

Dzisiaj przedstawię wam mój zestaw Counter-Strike: Global Offensive DFS typy, analizy i porady dotyczące konkursów eSports DFS w DraftKings dla Środa, 27 października 2021, godz. 6:15, rano.

Koniecznie sprawdź także nasze niesamowite narzędzia CS:GO Premium DFS, w tym nasz Optymalizator składu, Stację badawczą, Projekcje i Ściągawki DFS! Zapraszam do śledzenia mnie na Twitterze @DFSKoby lub znajdź mnie w Premium Slack, ponieważ z przyjemnością nawiążę kontakt z czytelnikami i postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. Powodzenia RotoBallers!

Wyróżniona promocja: Nasze narzędzia Premium eSports obejmują ściągawki DFS, potężną stację badawczą i DFS Lineup Optimizer. Sprawdź je!

WYŚWIETL NARZĘDZIA

PGL MAJOR SZTOKHOLM 2021

Najlepsze z 3

  • Heroiczny (-240) kontra Kopenhaga Flames (+180)
  • Virtus Pro (+110) kontra FaZe (-145)
  • Astralis (-225) kontra GODSENT (+165)
  • PaiN Gaming (-275) kontra Rekiny (+200)

Kapitan gra

Twistzz: Twistzz w swoich ostatnich 4 meczach w sieci LAN oszalał. Myślę, że mamy dokładną mapę, która może zmaksymalizować liczbę zabójstw potencjalnie tonę. W tym turnieju osiągnął +7 przy 19 zabójstwach przeciwko Ence i +5 przy 22 zabójstwach przeciwko Spirit. Pod koniec ich ostatniego turnieju. Grali przeciwko BiG i OG, przeciwko BiG poszedł +31 przy 48 zabójstwach, co jest szalone, i +23 przy 66 zabójstwach przeciwko OG. Przy 8800 zyskujemy dużą wartość na potencjalnie bardzo wysokim graczu. Jest też zazwyczaj jednym z najlepszych fragów w grze, czego zawsze szukam wybierając kapitana.

sejf: saffee, to ktoś, co do którego myślę, że możesz grać sam lub w stosie z innymi graczami PaiN, ale szczerze mówiąc, bardzo go lubię jako jednorazowego kapitana. Jest obecnie jednym z najlepszych graczy w Brazylii, ponieważ w ciągu ostatnich trzech miesięcy posiadał 1,31 K/D z 0,81 KPR i 0,61 DPR. Nie mamy dużego rozmiaru próbki, w której gra on w sieci LAN, ponieważ jest to jego pierwsze wydarzenie w sieci LAN. I do tej pory paiN grał dobrze, zdobyli wiceprezesa aż do ostatniej rundy, a także Renegades, który jest najlepszą drużyną na australijskiej scenie. Rekiny wyglądały okropnie, o ile przegrały z Mousesports i TYLOO w swoich dwóch pierwszych meczach play-in. Spodziewam się, że PaiN wyjdzie na szczyt, a saffee będzie jednym z najbardziej zabójczych graczy w grze.

Inni kapitanowie grają w kolejności preferencji: broky, Yekindar, stavn, felps(GPP), roeJ(GPP)

Gra wartości

karrigan: karrigan zawsze był graczem, którego należy unikać, jeśli chodzi o grę online, ale jak tylko przychodzi do LAN, to jest jak coś, co zaczyna się dla niego klikać, a za 6400 $ wezmę to wszystko. Świetnie sprawdza się, aby zmieścić się w stosach dla FaZe, które do tej pory wyglądały całkiem nieźle w tym turnieju. Pokonanie Ence i Spirita to wielkie zwycięstwa. Karrigan w tych grach osiągnął +10 przy 28 zabójstwach i +2 przy 22 zabójstwach. To świetne liczby dla kogoś, kto normalnie tak nie stawia. W ciągu ostatnich 3 miesięcy w turniejach LAN osiągnął 1,03 K/D z 0,66 KPR i 0,64 DPR.

Roej/Nicoodoz: Nie wiem, czy możesz uważać roeJ za bardzo wartościową grę, a jeśli nie, nicoodoz to również świetna opcja. Kopenhaga konsekwentnie wygląda jak inny zespół w sieci LAN. roeJ był super dominujący i prowadził dziś swoje zespoły w obu meczach przeciwko dobrym przeciwnikom, takim jak Astralis i BiG. Przy 7,400 $ roeJ wygląda na elitarną grę GPP, która powinna być poważnie brana pod uwagę w twoich składach, ponieważ myślę, że Kopenhaga ma dobry strzał, aby przynajmniej ukraść mapę, jeśli nie wygrać tego meczu. Uzyskał +14 przy 30 zabójstwach na jednej mapie przeciwko BiG i +11 przy 24 zabójstwach przeciwko Astralis. Nicoodoz również wyglądał nieźle, a jeśli nie masz wystarczającej pensji na roeJ lub jeśli szukasz stacka w Kopenhadze, obaj ci gracze powinni być uwzględnieni. RoeJ ma 1.11 K/D w turniejach LAN, a nicoodoz ma 1.14 K/D.

Inne wartości grają w kolejności preferencji: TeSeS, jabbi, hardzao, buster

Czy wiesz, że RotoBaller ma Subskrypcja Premium DFS eSport?

Podoba Ci się to, co dzisiaj przeczytałeś? Możesz pokazać swoje wsparcie dla Koby, używając kodu promocyjnego KOBY przy zakupie eSports Premium Pass. Otrzymasz 10% zniżki i pełny dostęp do wszystkich naszych ściągawek Premium eSports, narzędzi badawczych DFS i optymalizatora!

Najlepsze stosy / typy drużynowe

FaZe: Myślę, że jest wiele sposobów na to, aby przejść na tę kartę, ale wybieram FaZe, ponieważ dobrze grają jako drużyna na wydarzeniach LAN. Myślę też, że ich zwycięstwa nad Ence i Spirit są znacznie bardziej imponujące niż zwycięstwa, które Virtus Pro ledwo osiągnął z grami paiN i Movistar Riders. Chcę jednak powiedzieć, że jeśli pójdziesz drogą wiceprezesa, to Absolutnie zdobądź YEKINDAR w swoich składach, ponieważ zdecydowanie był jednym z najlepszych w zespole w ostatnim czasie i może być ucieczką do stosów FaZe.

Jeśli chodzi o graczy, którzy wybierają FaZe, myślę, że naprawdę możesz użyć każdego. Karrigan pojawił się na tym wydarzeniu w wielkim stylu i zaczął świetnie. Twistzz jest zawsze świetną grą dla FaZe, ponieważ może odwrócić losy i odejść. Broky to elitarny AWPer, który ogranicza liczbę zgonów i może zbierać zabójstwa, jeśli właściwa mapa jest na jego korzyść. Deszcz nie był do tej pory zbyt wielki w turnieju, osiągając -1 w obu grach i za jego cenę, biorąc pod uwagę, że jest to trochę ryzykowne, ale nie jest to straszna gra. Olof nie jest straszną grą wartościową, ale z tym, jak dobrze grał Karrigan, spraw, aby zadziałało, aby przezwyciężył cios Olofa, ponieważ nie masz pojęcia, jak dobrze będzie grał.

Inne opcje układania: PaiN, Kopenhaga (ulubiony GPP), GODSENT, Astralis.

Notatka: Dla Astralisa Bubzjki nie gra, dlatego nie umieszczaj go w Astralis.

Więcej analiz DFS dotyczących e-sportu

Więcej propozycji i analiz dotyczących składu DFS

Referencje RotoBaller

Czytelnicy artykułów RotoBaller eSports DFS regularnie wygrywali pieniądze na DraftKings i FanDuel. Niektórzy z nich codziennie wygrywają konkursy i przynoszą poważny cheddar. Sprawdź jeden poniżej i wiele więcej tutaj!

Czy przeczytałeś artykuł RotoBaller i też wygrałeś? Prześlij nam swoje zrzuty ekranu na Twitterze @RotoBaller, a dodamy je do Galerii Sław naszych zwycięzców!

Source : https://www.rotoballer.com/counter-strike-global-offensive-dfs-picks-10-27-21-draftkings-daily-fantasy/952879