Counter-Strike 2 zyskuje popularny tryb gry Arms Race w najnowszej aktualizacji

Zawrót głowy z czekoladowymi mapami i futurystycznymi funkcjami

Gracze Counter-Strike 2 otrzymali aktualizację zawierającą treści, na które tak długo czekali. Tryb Gwałtownego Wzrostu powraca do gry, a także kilka nowych map do niego oraz wiele innych kosmetycznych i czysto rozgrywkowych funkcji. Niekiedy nazywany grą na broń, Gwałtowny Wzrost jest teraz dostępny do wypróbowania dla graczy Counter-Strike 2.

Firma Valve podzieliła się szczegółami dotyczącymi aktualizacji Gwałtownego Wzrostu dla Counter-Strike 2 w nowym poście na blogu deweloperskim na platformie Steam. Głównym powrotem najnowszej aktualizacji jest bez wątpienia ponowne pojawienie się Gwałtownego Wzrostu. Ten tryb był bardzo oczekiwany przez graczy od czasu uruchomienia CS2, ponieważ był to popularny tryb w CSGO. Gracze są wyposażeni w broń i muszą zdobyć eliminacje, aby ulepszać swoje bronie. Jeśli uda ci się przejść przez całą arsenał gry zanim zrobią to inni gracze, wygrywasz.

Endorfiny z trybu Gwałtownego Wzrostu i nowe atrakcje

Z powrotem do Counter-Strike 2 powraca tryb Gwałtownego Wzrostu, dzięki czemu gracze mogą ponownie zmagać się przez arsenał gry, ulepszając swoje bronie po dwóch zabiciach. Dodatkowo w tej aktualizacji pojawiły się nowe mapy Baggage i Shoots, specjalny nóż Kukri dodany do Counter-Strike 2 jako specjalny przedmiot do kolekcji Kilowatt case. Wreszcie, dokonano wielu poprawek błędów i ulepszeń ogólnych w grze.

Gra w trybie Gwałtownego Wzrostu była popularnym sposobem na zabijanie czasu lub rozgrzewkę przed rankingowymi meczami, więc gracze na pewno będą zadowoleni z jej powrotu w CS2. Jednak to nie koniec aktualizacji. Dodano również nowe mapy Baggage i Shoots stworzone specjalnie na potrzeby trybu Gwałtownego Wzrostu. To świetna wiadomość dla fanów gry w kulkę!

Źródło : www.shacknews.com