Counter-Strike 2 z aktualizacją ręki! Wreszcie możliwe zmiana strony w grze.

Counter-Strike 2 umożliwia graczą zmianę ręki podczas gry

Ręczność w grach komputerowych

Mający lewą rękę gracze mają dziś powód do zadowolenia, ponieważ Counter-Strike 2 dodaje możliwość zmiany ręki podczas gry w swojej najnowszej aktualizacji.

Możliwość grania jako osoba leworęczna w grach komputerowych nie jest zbyt częsta. Nie jest to kwestia głęboko istotna dla reprezentacji, ale jako leworęczna osoba, zawsze kiedy widzę taką opcję, myślę „oh, fajnie!” Tak właśnie pomyślałam dzisiaj, kiedy zobaczyłam, że w niedawnej aktualizacji do Counter-Strike 2, dodano opcję zmiany strony ekranu, na której jest broń, a więc gra teraz pozwala wybrać, czy jesteś lewo- czy praworęczny (dzięki, PC Gamer). OK, technicznie rzecz biorąc, gra uczyniła wszystkich w niej ambidextrami, ale kiedy tylko 10% populacji to ludzie leworęczni, bierzesz, co się da.

Korzyści z nowej aktualizacji

Oczywiście, żartuję trochę tutaj, ale aktualizacja jest naprawdę przydatna. Problem z grami first-person-shooter, które pozwalają broni zawisnąć tylko po jednej stronie ekranu, polega na tym, że zajmuje to znaczną część twojej przestrzeni wizualnej na tej konkretnej osi. Oznacza to, że jeśli na przykład chcesz rozejrzeć się za rogiem, może blokować to twoje pole widzenia, co oznacza większe ryzyko trafienia. Teraz jednak możesz po prostu zmienić stronę, na której chcesz trzymać broń i od razu możesz zobaczyć wszystko! Możesz nawet ustawić, którą ręką wolisz zacząć, a także zmieniać w trakcie rundy, więc ogólnie wydaje się to być przydatną aktualizacją.

Odbiór Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 ukazał się w zeszłym roku i jeśli chodzi o oceny krytyków, został przyjęty dość pozytywnie, ale reakcja fanów nie była jednomyślnie pozytywna. Głównym powodem jest to, że jego poprzednik CS:GO już nie istnieje, a także wiele zawartości dostępnych w grze, co skutkuje negatywnymi recenzjami ze strony graczy.

Źródło : www.bing.com