Counter-Strike 2 wkrótce w Indiach!

Jedną z największych gier FPS wszech czasów, Counter-Strike, doczekała się w tym roku swojej długo wyczekiwanej kontynuacji. Counter-Strike 2 wyjdzie po CS:GO, grze, która zdobyła sobie ogromną reputację w społeczności graczy, jako następny główny tytuł serii. Valve ogłosiło grę 22 marca 2023 roku. Początkowo gra miała zostać wydana latem 2023 roku, ale Valve już wcześniej otworzyło ograniczone testy Counter-Strike 2. Jednak według postu na oficjalnym koncie Counter-Strike na X, możemy być bliżej premiery gry.

Data premiery Counter-Strike 2
Według posta Counter-Strike na X, premiera gry może odbyć się 27 września 2023 roku. Mimo że nie jest to oficjalna data premiery, post CS może znaczyć tylko jedno. Valve przeprowadzał testy gry w ograniczonym zakresie przez jakiś czas, więc z dużym prawdopodobieństwem następnym krokiem będzie oficjalna premiera.

Co robisz w następną środę?
— CS2 (@CounterStrike) 20 września 2023 roku

Valve określa Counter-Strike 2 jako „największy techniczny skok do przodu w historii Counter-Strike”. Sequel będzie miał nową ocenę CS, która zadecyduje o Twojej pozycji na globalnych i regionalnych listach liderów. Valve wprowadziło również zmiany w tym, jak elementy w grze, takie jak dym, oddziałują na rozgrywkę. Kule i granaty przenikają teraz przez dym, tworząc momenty przejrzystości. Dym może również wydostać się przez okna i ścieżki oraz łączyć się z innymi rodzajami dymu.

Twórcy gry zwiększyli także maksymalną liczbę rund do 24. Oznacza to, że musisz wygrać 13 rund, aby zostać zwycięzcą. Gracze będą mogli wykorzystać nową metodę ładowania broni i amunicji. Twój inwentarz w Counter-Strike: Global Offensive możesz przenieść do CS2. Zmieniono również projekt menu broni i ładowania. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, mapy są teraz czystsze, jaśniejsze i lepsze. Zaktualizowane mapy zawierają wiele detali, których wcześniej brakowało w CS:GO.

Podsumowanie
Teraz, gdy Valve dało nam zapowiedź daty premiery Counter-Strike 2, daj nam znać, czego oczekujesz po tej grze! CS2 zastąpi CS:GO po oficjalnej premierze. Podobnie jak CS:GO, CS2 będzie darmową grą. Pełna wersja gry będzie miała znacznie więcej funkcji niż wersja limitowana, więc jest na co czekać!

Źródło: Gadget Bridge

Źródło : www.gadgetbridge.com