Counter-Strike 2 Uwaga! Premiera wkrótce!

Counter-Strike 2 może zadebiutować pod koniec miesiąca.

Nadchodzi Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 jest prawdopodobnie bardzo bliski premiery. Valve jest jedną z najbardziej szanowanych firm produkujących gry wideo. Są najlepiej znani z tworzenia Steam, wiodącej platformy sprzedażowej, na której dostępnych jest tysiące gier wideo o różnych kształtach i rozmiarach. Platforma ma już 20 lat i zyskała jeszcze większą popularność w ostatnim roku dzięki wprowadzeniu na rynek Steam Deck, dość potężnego przenośnego urządzenia do gier, które umożliwia graczom zabranie ze sobą najlepszych gier AAA. Jeśli regularnie grasz na komputerze, jest jeszcze lepiej, ponieważ gracze mogą kontynuować swoje postępy z PC na Steam Deck. Valve jest również odpowiedzialne za stworzenie kilku największych gier wszech czasów, takich jak Half-Life 2, Counter-Strike, Portal 2, Left 4 Dead i wiele innych. Niestety, Valve rzadko wypuszcza obecnie nowe duże gry.

Zaskakujące ogłoszenie

Valve ostatnio zaskoczyło fanów, ogłaszając Counter-Strike 2, grę, która znacząco poprawi doświadczenie związanę z Counter-Strike. Fani od lata grali w grę w różnych testach, a Valve obiecywał, że wszyscy będą mieli okazję zagrać przed końcem lata. Niestety, lato już się skończyło, a oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Jednak wydaje się, że Valve zasugerowało, że premiera może odbyć się w przyszłym tygodniu. Oficjalne konto Counter-Strike zapytało fanów, co będą robić w najbliższą środę, co sugeruje, że gra zostanie wydana w tym dniu lub przynajmniej pojawi się właściwa aktualizacja dotycząca daty premiery.

Co będziesz robić w przyszłą środę? – CS2 (@CounterStrike) 20 września 2023

Byłoby sensowne, żeby Valve po prostu wydało grę bez wielkiego budowania marketingowego, ponieważ Counter-Strike 2 ma być darmowy, więc nie musi „sprzedawać” ludziom gry. Bez względu na to, można się spodziewać jakichś dużych nowości związanych z grą wkrótce. Counter-Strike 2 ma również zastąpić Counter-Strike: Global Offensive, grę, która była jedną z największych tytułów na Steam przez około dekadę. Czy jej kontynuacja pojawi się na konsolach, to jeszcze nie wiadomo.

Źródło : www.bing.com