Counter-Strike 2: Poprawione mapy i ulepszony wskaźnik tykania.

Counter-Strike 2: Najnowsza gra shootera

Counter-Strike 2 wkrótce stanie się jedną z najczęściej graną grą FPS na Steamie, zastępując CSGO. Poprawione mapy, ulepszony wskaźnik tykania i przeglądy w celu zakupu stacji i granatów dymnych sprawiają, że kontynuacja strzelanki Valve i data premiery Counter-Strike 2 nie nadejdą wystarczająco szybko.

Chociaż gra wieloosobowa Valve wygląda jak dotąd absolutnie wspaniale, w jej systemie zdrowotnym jest jeden bardzo ukryty, ale bardzo zaskakujący błąd. Wprowadzony w CSGO zastrzyk zdrowia robi dokładnie to, czego można się spodziewać, przywracając garść HP, gdy jesteś bliski śmierci. Automatyczna strzykawka wypełniona adrenaliną, kiedy jej używasz, tworzy krótki efekt wizualny, aby pokazać, że zaczyna działać. Jednak w niektórych przypadkach ten efekt wizualny nie pojawia się poprawnie – zamiast tego nagle wita cię ogromna czarno-różowa brakująca tekstura, którą możesz zobaczyć na poniższym filmie, dzięki uprzejmości YouTubera „Akhir Khopdi”.

Chociaż błąd występuje rzadko, najwyraźniej jest spowodowany ustawieniami antyaliasingu w CS2. Podobno użycie Conservative Morphological Anti-Aliasing 2 lub CMAA2 do antyaliasingu może skutkować błędem tekstury brakującym strzału zdrowia. Jeśli sam tego doświadczasz, zmiana ustawień powinna rozwiązać problem.

Gracze CS2 twierdzą, że zgłosili błąd tekstury firmie Valve, która obecnie wydaje regularne łatki do Counter-Strike 2, więc możliwe, że zostanie to rozwiązane w przyszłości. Kiedy jednak czekamy, pamiętaj, że kiedy użyjesz zastrzyku zdrowia, istnieje szansa, że ​​duży brakujący panel tekstury wyskoczy z ekranu, aby cię przerazić.

Jeśli chcesz wskoczyć do CS2, dowiedz się wszystkiego o dostępie do wersji beta Counter-Strike 2. Możesz także wypróbować inne najlepsze darmowe gry Steam, podczas gdy my czekamy na pełną wersję strzelanki Valve.

Podsumowanie

Counter-Strike 2 to kolejna gra FPS, która wkrótce stanie się jedną z najczęściej graną grą na Steamie. Chociaż wygląda na to, że Valve poprawiło wiele elementów, w grze występuje ukryty błąd tekstury, który może przerazić graczy. Można go uniknąć zmieniając ustawienia antyaliasingu. Valve pracuje nad rozwiązaniem problemu i wydaje regularne łatki.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6497adb9341a4252bf93a803aaa68a43&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcounter-strike-2%2Fglitch&c=13689414372168036132&mkt=fr-fr.