Counter-Strike 2 premieres on September 27 – Valve!

Counter-Strike 2 zostanie wydany za tydzień życząc się nim tłumy według zwiastuna.

Nowa odsłona popularnego strzelania z widokiem z pierwszej osoby

Counter-Strike 2, długo wyczekiwana kontynuacja kultowej gry strzelania z widokiem z pierwszej osoby, została początkowo ogłoszona jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) w marcu. Oficjalne konto gry X niedawno opublikowało tajemnicze pytanie w mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co zamierzają robić w przyszłą środę. Z tego powodu spekuluje się, że oficjalna premiera Counter-Strike 2 odbędzie się 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 zostało poprzedzone wydaniem trzech osobnych filmów, w których szczegółowo przedstawiono główne ulepszenia w grze:

Nowe mapki i środowiska

Pierwszy film skupiał się na ulepszeniach dotyczących map, sugerując, że gracze mogą oczekiwać nowych i ulepszonych środowisk do eksploracji.

Poprawiona grywalność

Drugi film szczegółowo opisywał nowe mechaniki ruchu i strzelania, wskazując, że gracze mogą się spodziewać ulepszonych doznań związanych z grą.

Innowacyjne granaty dymne

Trzeci film omawiał nowe „dynamiczne wolumetryczne” granaty dymne, sugerując, że gracze będą mieli więcej strategicznych opcji w zakresie korzystania z dymu jako osłony.

Ograniczone testy Counter-Strike 2 były dostępne dla obecnych graczy CS: GO, a zaproszenia do testów były wysyłane do użytkowników na podstawie zakresu czasu gry i statusu konta Steam. Ostatnia aktualizacja testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w następnej aktualizacji pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno, a także nowy system rankingowy CS Rating. Jeśli data premiery 27 września zostanie potwierdzona, gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, ze zaktualizowanymi mapami, mechaniką ruchu i strzelania oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Ponadto, gra będzie miała system rankingowy CS Rating, aby zapewnić bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

ŹRÓDŁO

Źródło : www.bing.com