Counter-Strike 2 premieres on September 27 – Valve

Counter-Strike 2 zostanie wydany za tydzień – zgodnie z zapowiedzią teasera

Kontynuacja jednej z najbardziej oczekiwanych strzelanek pierwszoosobowych – Counter-Strike 2, początkowo zapowiedziana jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) – będzie miała swoją oficjalną premierę za tydzień od dzisiaj. Oficjalne konto X gry niedawno umieściło na mediach społecznościowych tajemnicze pytanie, pytając użytkowników, co będą robić w następną środę. To spowodowało spekulacje, że premiera Counter-Strike 2 odbędzie się w końcu 27 września. Zapowiedź Counter-Strike 2 została poparta trzema oddzielnymi filmami, ukazującymi główne ulepszenia gry:

Zawładnięcie światem:

Ten film skupia się na aktualizacjach map, sugerując, że gracze mogą oczekiwać nowych i ulepszonych środowisk do eksplorowania.

Przekraczając Tick Rate:

Drugie wideo przedstawia nowe mechaniki ruchu i strzelania, co wskazuje na to, że gracze mogą oczekiwać ulepszonych doznań podczas rozgrywki.

Reaktywne dymy:

Trzeci film omawia nowe granaty dymne „dynamiczne wolumetryczne”, co sugeruje, że gracze będą mieli więcej strategicznych opcji przy użyciu dymu jako osłony.

Ograniczony test Counter-Strike 2 został udostępniony obecnym graczom CS:GO, a zaproszenia do testu zostały wysłane do użytkowników na podstawie takich parametrów, jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja dla testu ograniczonego została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w następnej aktualizacji zostanie wprowadzona nowa mapa o nazwie Inferno, wraz z nowym systemem rankingowym CS Rating. Jeśli 27 września zostanie potwierdzona jako data premiery, gracze mogą oczekiwać ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, obejmującego nowe mapy, mechaniki ruchu i strzelania oraz dynamiczne granaty dymne. Dodatkowo, gra będzie posiadać system rankingowy CS Rating, który zapewni bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

Źródło : www.bing.com