Counter-Strike 2: nowy tryb, skórki broni i naklejki – news’y!

Counter-Strike 2: Informacje o najnowszej aktualizacji

Counter-Strike 2 wydany w zeszłym roku zdaje się zastępować Counter-Strike: Global Offensive. Nowa aktualizacja wzbogaciła grę o wiele nowych funkcji, które z pewnością zachwycą fanów. Oto najważniejsze zmiany!

Nowe tryby i mapy

Counter-Strike 2 został wzbogacony o nowe tryby i mapy. Największą nowością jest tryb Arms Race, czyli gra w pojedynkę. To ulubiony sposób na rozgrzewkę przed grami rankingowymi. Gracze będą mieli okazję przetestować dwie nowe mapy, Baggage oraz Shoots.

Nowe dekoracje broni

Kilowatt case to pierwszy box ze skórkami broni, który pojawił się w grze. Zawiera 17 wykończeń zaprojektowanych przez społeczność. Dodatkowo istnieje szansa na zdobycie noża Kukri w nowych skórkach. Teraz gracze mogą naklejać naklejki na broń w dowolnym miejscu i obracać je po umieszczeniu. Każda broń może mieć do pięciu naklejek.

Zmiana w broniach

Valve wprowadziło również drobne zmiany w niektórych broniach, takich jak taser Zeus. Teraz można go użyć ponownie po 30 sekundach. Zmieniono również zjawisko „peeker’s advantage” w grze, które zostało zmniejszone w wielu przypadkach. Gracze otrzymali również nowe polecenie konsoli do sprawdzania opóźnień.

Oprócz tego wprowadzono kilka mniejszych poprawek, takich jak funkcja „Refund All” na ekranie zakupowym, nowy tryb „XP Overload” dla graczy lub nowe animacje porażki. Wiele map również przeszło drobne zmiany, które zostały szczegółowo opisane przez twórców.

Źródło : www.bing.com