Counter-Strike 2: Nowe mapy społeczności. Dust, Santorini, i inne dostępne teraz!

Nowe mapy w Counter-Strike 2

Ogromna mapa Counter-Strike, czy grasz w 1.6, CSGO, czy Counter-Strike 2, zawsze będzie Dust. To niemienne. To obiektywna prawda. Ale jest wiele innych aren w rewelacyjnym FPS Valve, które zasługują na uznanie, szczególnie te zbudowane i udostępnione przez społeczność. Stara ulubiona, która przetrwała w różnych wersjach praktycznie we wszystkich wersjach gry, jedna z najfajniejszych i najbardziej lubianych map CS, jest wreszcie w Counter-Strike 2. Pojawia się obok kilku innych fantastycznych dodatków, gdy Valve wreszcie witają twórczość społeczności do swojego nieco walczącego sequelu.

Mapy w Counter-Strike 2

Mamy już dość silną listę map Counter-Strike 2, w tym zaktualizowaną wersję Dust i ukochane Biuro, jedno z moich ulubionych i miejsce dla licznych filmów machinimy z końca lat 2000. Ale gdy gra Valve FPS obchodzi swoje pierwsze urodziny, najwyższy czas, aby przyszły tworzenia społeczności. Gracze Counter-Strike 2 budowali wspaniałe mapy od dziesięcioleci, a jedna z najlepszych właśnie wylądowała w CS2.

Pool Day, jedna z ulubionych map z bliskimi walkami w Counter-Strike i CSGO, jest teraz dostępna do Arms Race w CS2. Odbudowana w Source 2, to jedna z najbardziej lubianych map w całej historii warsztatów Counter-Strike. Każda drużyna zaczyna w swojej odpowiedniej szatni – jak tylko się respawnowiesz, jesteś praktycznie nos w nos z przeciwnikiem. Tytułowy basen służy zarówno jako falochron, jak i pułapka. Kuszenie polega na pełnym starciu, ale jeśli nie będziesz uważać, skończysz na głębokim końcu, gdzie jesteś łatwym łupem dla każdego z AK.

Źródło : www.pcgamesn.com