Counter-Strike 2: Nowe mapy dodane do gry!

Counter-Strike 2 został wydany we wrześniu 2023 roku, a w środę firma Valve Corp. ogłosiła, że społecznościowe mapy zostały dodane do gry, kontynuując tradycję z Counter-Strike: Global Offensive i innych gier poprzedzających tę wersję tego taktycznego shootera.

Dodawanie nowych map do gry

Mapy to Memento, które osadzone jest w tematyce włoskiego wesela, oraz Assembly, które ma miejsce w fabryce produkującej samoloty. Mam nadzieję, że to nie jedna z fabryk Boeinga! Ani podwykonawca na dodatek.

Poza tym jest Pool Day, który wygląda jak szarpanina na ciasnym terenie w klubie ze zdrową żywnością.

Nowe mapy dla różnych trybów gry

Dla osób zorientowanych na przygodę, jest mapa Mills, szeroko otwarta i umiejscowiona w Niderlandach, oraz Thera, o motywach śródziemnomorskiej Grecji i ciasnych uliczekach starego miasta prowadzących do obszarów akcji.

Thera i Mills znajdują się w grupach map Competitive, Casual i Deathmatch; Memento i Assembly są w rotacji mapy Wingman, a Pool Day to mapa Arms Race.

Aktualizacje i nowe funkcje w grze

Mapy społecznościowe to część aktualizacji, która ułatwia graczom zdobywanie odznak. Panel MVP, który wyróżnia najlepszego gracza w meczu, został zmieniony, aby uczcić osiągnięcie, a gracze mają także nowe sposoby optymalizacji ustawień wideo.

Counter-Strike 2 jest zdecydowanie najczęściej grana grą na Steamie, osiągając wszechczasowy szczyt 1,8 miliona równoczesnych graczy w zeszłym roku, a także zanotowany szczyt 1,3 miliona graczy tylko w ciągu ostatniego dnia. To więcej niż podwójna liczba graczy drugiego PUBG Battlegrounds.

Obraz przedstawiający grę poprzez Steam

Źródło : readwrite.com