Counter-Strike 2 Notatki o łatce na 7 lutego

Aktualizacja Counter-Strike 2 z 7 lutego

Counter-Strike 2 otrzymał nowy patch 7 lutego, który naprawia wiele problemów z różnych sekcji. Ponadto ta aktualizacja uniemożliwia graczom korzystanie z polecenia interp cl_Interp. Pełną listę zmian znajdziesz poniżej.

Naklejki

Naprawiono błąd, przez który użytkownicy kart graficznych AMD nie mogli przenosić naklejek. Naklejki z niestandardowymi przesunięciami będą teraz poprawnie renderowane podczas oglądania innych przedmiotów w grze ze społeczności Steam Market i Inventory.

Dym

Różne poprawki błędów i modyfikacje

Dźwięk

Naprawiono błąd wydajności z wybranymi ustawieniami mikrofonu

Sieć

cl_interp nie może już być bezpośrednio zmieniany. Niektórzy gracze mieli skrypty ustawiające tę wartość na dużą, co powodowało straszne problemy z opóźnieniem i uniemożliwiało płynną grę. Teraz wartość interpolacji można dostosować poprzez ustawienie „Buforowanie, aby wygładzić utratę pakietów”.

Animacja

Naprawiono błąd z animacją inspekcji noża Kukri. Naprawiono błąd, gdzie gracz trzymający granat zapalający czasami pokazywał efekty ognia u swoich stóp.

Interfejs Użytkownika

Usunięto ikonkę przeprowadzenia XP z listy zadań specjalnych. Teraz podczas zmiany broni, wyświetlany będzie oryginalna nazwa broni zamiast niestandardowej.

Mapy

Vertigo: Naprawiono lukę w geometrii świata przy dźwigu.

Różności

Naprawiono błąd z wprowadzaniem z klawiatury na klawiaturach o układzie inny niż angielski. Różne poprawki błędów i awarie.

Nie zapomnij nas obserwować!

Źródło : www.futuregamereleases.com