Counter Strike 2 z easter eggiem z Half Life – plotki potwierdzone?

Counter Strike 2 z easter eggiem z Half Life

Ostatnio pojawiły się plotki na temat możliwej nowej odsłony serii Half Life. Valve, firma odpowiedzialna za tę serię, jest bardzo rozpoznawalna w sklepie z grami wideo Steam, ale nie słynie z regularności wydawania swoich najważniejszych sag. Jakiś czas temu oficjalnie ogłoszono kontynuację słynnego Counter Strike Global Offensive, a dzięki wczesnemu dostępowi już wiele osób korzysta z Counter Strike 2. Teraz poznaliśmy ciekawy szczegół odnośnie tej gry, który nawiązuje do Half Life – innej franczyzy Valve.

Jak donosi serwis PC Gamer, użytkownik Twittera o nazwie Richter Overtime podzielił się odkryciem easter egga w Counter Strike 2. Chodzi o klasyczne podwójne pistolety, które mają wygrawerowany napis „Gordon F” na jednym z boków. To oczywista aluzja do Gordona Freemana, bohatera serii Half Life.

„Podwójne baretki w Counter-Strike 2 mają na sobie jajko wielkanocne Half-Life. Na korpusie wygrawerowany napis „Gordon F.” – Richter Overtime (@richterovertime)”

Nie wiadomo, czy ten easter egg oznacza, że faktycznie Half Life powróci, ale na pewno cieszy fanów obu serii. Trzeba czekać na premierę Counter Strike 2, aby poznać więcej takich nawiązań i odkryć, co jeszcze Valve ma nam do zaoferowania.

Źródło: https://www.ruetir.com/2023/04/counter-strike-2-has-a-reference-to-half-life-and-the-internet-has-been-revolutionized/.