Counter-Strike 2 może wkrótce zadebiutować od Valve, ale może nie być tym, czego się spodziewałeśPakyong, 7 marca: Jedną z najbardziej znanych strzelanek jest Counter-Strike, w którą wielu z nas grało w dzieciństwie lub gra do dziś. Odkąd Valve wypuściło Counter-Strike: Global Offensive w 2012 roku, miliony ludzi na całym świecie zastanawiają się, czy i kiedy twórcy gry wypuszczą nową wersję. Richard Lewis, znany komentator Counter-Strike’a, twierdzi, że Valve rzekomo rozwija Counter-Strike 2.

Warto zauważyć, że najnowsze sterowniki NVIDIA dodały również obsługę niezidentyfikowanego programu o nazwach wykonywalnych „csgo2.exe” i „cs2.exe”, co jest kolejną wskazówką, że Valve może opracowywać następcę popularnej gry.
Komentator twierdzi również, że Counter-Strike 2 jest głównym czynnikiem, dla którego Valve nie poświęca swojej najpopularniejszej grze wszechczasów, Counter-Strike Global Offensive, żadnej uwagi (CS GO). Wydaje się również, że poprawiona wersja działa na znacznie nowocześniejszym silniku Source 2, co znacznie poprawi grafikę gry, teksturowanie i ogólną płynność.
Dodatkowo Valve może przyspieszyć i ostatecznie przejść na serwery 128-tick, z których od jakiegoś czasu korzystają nowsze gry, takie jak Valorant i PUBG. Niewtajemniczeni użytkownicy mogą zorientować się w szybkości przetwarzania serwera, patrząc na jego częstotliwość taktów. Dlatego im płynniejsza gra, tym większa częstotliwość tykania. System matchmakingu w Counter-Strike 2, będący poważnym problemem, o którym społeczność mówi od lat, również może zostać zaktualizowany w wersji 2.
Ponadto plotka głosi, że Counter-Strike 2 może nie zostać wydany jako nowa gra przez Valve, ale raczej pod nazwą CS:GO Source 2. Docelowo stara gra i nowa gra napędzana silnikiem Source 2 zostaną połączone, tak jak zrobił to Valve z DOTA 2. Oczekujemy, że będziecie traktować te informacje z ostrożnością, ponieważ nie są one jeszcze oficjalne.

Najświeższe wiadomości i aktualizacje wiadomości na żywo, polub nas na Facebook fb.com/thevoiceofsikkim lub śledź nas dalej Świergot twitter.com/thevoicesikkim i Instagram instagram.com/thevoiceofsikkim. Odwiedzać www.voiceofsikkim.com.

Głos Sikkimu | Sikkim na żywo | Himdarpan | Siliguri dzisiaj | Samwad | Dystrykt Pakyong | Sarwapratham
Źródło : https://www.voiceofsikkim.com/counter-strike-2-may-debut-soon-from-valve-but-it-might-not-be-what-you-expected/