Counter-Strike 2 i jego wspaniale wyglądająca woda!

Counter-Strike 2 znów zostaje wychwalane za swoją olśniewającą oprawę wody i rozumiem dlaczego. Jeszcze w zeszłym miesiącu byliśmy zaskoczeni, dowiadując się, że Counter-Strike 2 ma jedną z najlepszych wodę, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w grze, a teraz, prawie trzy tygodnie później, mogę potwierdzić, że tak jest i że nie ogranicza się tylko do kanalizacyjnej wody. Pozwólcie, że wytłumaczę. Użytkownik Twittera, skilful, udostępnił wideo, które wygląda jak mapa Ancient w Counter-Strike 2, a konkretnie obszar, przez który gracze muszą przemierzać dość głębokie mokradła. Mimo że prawdopodobnie leży tam od dłuższego czasu, deweloper Valve ponownie stworzył przepięknie wyglądającą wodę na tej mapie. Nie tylko my tak sądzimy. Wystarczy spojrzeć na odpowiedzi do użytkownika Twittera, ParametricPalta, który zacytował pierwotne wideo i napisał: „Deweloperzy z Valve na spokojnie wprowadzają najbardziej szalone techniki graficzne co 5+ lat, nawet nie czyniąc ich główną cechą ich gier.” Inni gracze Counter-Strike 2 widzą to jako potencjalny problem, na przykład użytkownik Twittera, kenyou_digit, który odpowiedział na powyższy wpis, pisząc: „Mój procesor widząc to” i dołączył klip, na którym Kiryu z Yakuza 2 uderza pięścią w biurko i wychodzi z pokoju, co wydaje się odpowiednie. Jeśli twój komputer spełnia wymagania, to będzie niesamowita uczta grać na mapie Ancient w Counter-Strike 2. A poza tym, zawsze można zmniejszyć ustawienia, jeśli procesor ma problemy. Pokazana wersja gry pochodzi z Counter-Strike 2 Limited Test, który trwa od marca. Valve obiecało graczom, że pełna wersja zostanie wydana „latem 2023 roku” i biorąc pod uwagę, że jesteśmy już w sierpniu, musi być tuż za rogiem. W chwili pisania tego tekstu nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Podczas oczekiwania na więcej informacji o Counter-Strike 2, sprawdź naszą najlepszą listę gier strzelanek, aby dowiedzieć się, co jeszcze warto zagrać.

Olśniewająca woda w Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 jest ponownie chwalony za pięknie wyglądającą wodę, a ja widzę dlaczego. Przedstawiamy wam jednakże informacje na temat piękna wody w Counter-Strike 2 poprzez jeden z użytkowników Twittera o osi służbowe skilful, który udostępnił video z mapą Ancient w Counter-Strike 2. Swampland w grze prezentuje się przepięknie, ponieważ mimo że jest to woda stojąca, deweloperzy nadal starannie stworzyli jej wygląd. Nic dziwnego, że inni gracze również podzielają to zdanie. Dlatego, warto zobaczyć odpowiedzi pod wideo, które stało się internetowym hitem i pod wpisem użytkownika Twittera, ParametricPalta, który napisał: „Twórcy z Valve wydają niesamowite efekty graficzne co 5+ lat, a wciąż nie są one głównym elementem ich gier.”

Potencjalne problemy dla graczy Counter-Strike 2

Wielu graczy Counter-Strike 2 jest zaniepokojonych odnośnie tego, jak grafika wpłynie na wydajność ich komputera. Problem ten znalazł swoje odzwierciedlenie w cytowany przez nas poście pod filmem. Twórcy skilful w odpowiedzi do wcześniej wspomnianego posta zamieścili video, w którym Kiryu z gry Yakuza 2 uderza pięścią w biurko i wybiega z pokoju. Ta scena dobrze oddaje zdanie wielu graczy, którzy obawiają się, że ich procesory nie będą w stanie sprostać wymogom graficznym Counter-Strike 2. Jeżeli jednak komputer spełnia wszystkie wymagania, rozgrywka na mapie Ancient staje się prawdziwym wizualnym doznaniem. Wszystko jednak zależy od PC gracza, więc jeśli procesor sprawia problemy, zawsze można dostosować ustawienia graficzne gry.

Pełna wersja Counter-Strike 2 wkrótce

Obecnie mamy możliwość testowania Counter-Strike 2 Limited, lecz pełna wersja gry ma ukazać się jeszcze w tym roku. Deweloperzy Valve obiecują, że gra zadebiutuje latem 2023 roku, przez co wielu fanów nie może się już doczekać premiery. Aktualnie nie została jednak podana żadna konkretna data wydania. Pozostaje nam cierpliwie czekać na informacje od twórców. W międzyczasie warto zapoznać się z najlepszymi grami strzelankowymi, które są dostępne na rynku.

Źródło : www.bing.com