Counter-Strike 2 – i grywalna beta – mogą zostać ogłoszone jeszcze w tym miesiącu


Przygotujcie się, fani Counter-Strike’a – wygląda na to, że nowa wersja CS:GO – prawdopodobnie nazywana Counter-Strike 2 – może być w drodze.

Ponieważ nie było oficjalnego słowa ze strony Valve, Steama ani nikogo innego w tej sprawie, wszystko, co możemy teraz zrobić, to uznać to za pomyłkę, mistyfikację lub zabawne nieporozumienie. Jeśli jednak niedawny przeciek NVIDII okaże się prawdziwy, a pliki wykonywalne o nazwach „cs2” i „csgo2” rzeczywiście zostaną odkryte, wersja beta może wystartować jeszcze w tym miesiącu.

10 WIĘCEJ ekscytujących gier, w które NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ w 2023 r.

Oprócz ciekawego tweeta znanego twórcy Counter-Strike @gabefollower, który ujawnił ciekawe dodatki do aktualizacji sterownika NVIDIA, dziennikarz Richard Lewis również potwierdził, że „nowa wersja Counter-Strike: Global Offensive [is] w drodze” i uważa, że ​​„prawie na pewno zostanie wydany pod roboczym tytułem Counter-Strike 2”.

Lewis twierdzi również, że „wstępna data wydania wersji beta to marzec, a na zewnątrz 1 kwietnia”.

Innych źródeł powiedz, że cs2.exe znaleziony na dysku NVIDIA jest „stary i nieistotny”, zapewnia graczy, że „twoje skórki są bezpieczne, nie są tworzone żadne oddzielne gry”, i mówi, że gra Source 2 to „prawdziwa rzecz”.

„Mam dość wiarygodne informacje, że Valve testuje CS:GO na Source 2 z pomocą zewnętrznych firm zajmujących się kontrolą jakości w USA i UE od co najmniej początku grudnia” – dodał gabefollower. „Nie mogę potwierdzić tego w 100 procentach, ale jest wystarczająco przyzwoity, aby się nim podzielić”.

Być może nic dziwnego, że jest trochę zamieszania co do tego, czym będzie – lub nie będzie – gra.

„Nie będzie [a] nowa gra, to nie będzie Counter-Strike 2, to nawet nie będzie rebranding, tylko CS:GO Source 2. A wasze skórki są w porządku, będą dostępne w nowej wersji” – dodał gabefollower (dzięki, Win.gg).

I to nie jest tak, że atrakcyjność Counter-Strike’a też maleje; CS:GO niedawno pobiło swój szczyt wszechczasów równoległych użytkowników komputerów PC… 11 lat po uruchomieniu na Steamie.

Strzelanka – która istnieje w takiej czy innej formie od ponad 20 lat – niedawno pobiła swój własny rekord równoczesny, osiągając rekord wszechczasów 1,3 miliona graczy zaledwie w zeszłym miesiącu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6404d8a541284ae098f2d08b9a1987c1&url=https%3A%2F%2Fwww.eurogamer.net%2Fcounter-strike-2-and-a-playable-beta-could-be-announced-as-soon-as-later-this-month&c=15523297356922752974&mkt=fr-fr