Counter-Strike 2 graczy zdaje sobie sprawę, że celowanie w CS:GO było uszkodzone przez cały czas

Nowe informacje w sprawie Counter-Strike 2 rozgrzały serca fanów CS na całym świecie. Po kolejnej aktualizacji wersji beta CS2, której dostęp otrzymało jeszcze więcej graczy, okazało się, że celowanie i strzelanie w CS:GO było „niefajne”. Jakie zmiany zauważyli gracze i dlaczego są one tak ważne? Przekonajmy się!

Jak zmieniło się celowanie?

Po pierwszej aktualizacji na koniec sierpnia, jeszcze więcej graczy miało okazję przetestować Counter-Strike 2 i nowe funkcje. W wyniku tego społeczność rozpoczęła szczegółowe porównania różnic między CS:GO a Counter-Strike 2. Okazało się, że celowanie i strzelanie w nowej odsłonie gry jest zupełnie inne.

Jeden z użytkowników Reddit, który zwrócił uwagę na zmianę, stworzył mem, w którym porównał mechanikę celowania w obu grach. Wyniki były zaskakujące – w CS2 celowanie działa w czasie rzeczywistym, podczas gdy w CS:GO wprowadza pewne opóźnienie.

Reakcje społeczności Counter-Strike

Ogłoszenie różnicy między grami wywołało falę komentarzy i podziwu fanów Counter-Strike. Opóźnienie w CS:GO było uznawane za standard, na który gracze się przyzwyczaili. Odkrycie zmiany mechanicznej w CS2 zostało entuzjastycznie przyjęte.

„Więc tak naprawdę celowanie w CS:GO było nieidealne przez te wszystkie lata i się do tego przyzwyczailiśmy” – powiedział jeden z użytkowników na forum.

Jednak nie wszyscy byli przekonani. „Wszystkie gry są różne, CS2 będzie się inaczej grało niż inne gry” – stwierdził użytkownik.

s1mple eksperymentuje z Counter-Strike 2

Legenda Counter-Strike, s1mple, również bada nową grę. Udostępnił informacje na temat najlepszych ustawień, jakich używa w wersji beta CS2.

Podsumowując, Counter-Strike 2 przynosi zupełnie nowe doznania w zakresie celowania i strzelania. Zmiana w stosunku do CS:GO może być zaskakująca dla wielu graczy, ale również oznacza dużą rewolucję dla serii. Czekamy z niecierpliwością na oficjalną premierę!

Źródło : www.bing.com