Counter-Strike 2 graczy zda sobie sprawę, że celowanie w CS:GO było cały czas wadliwe

Counter-Strike 2, czyli bezpośrednia kontynuacja gry Counter-Strike: Global Offensive, jest obecnie testowana w ramach bety. Wraz z kolejną aktualizacją, której dokonano niedawno, gra jest dostępna dla jeszcze większej liczby fanów, a także wprowadza wiele nowych funkcji.

CSGO kontra Counter-Strike 2: różnice w celowaniu i strzelaniu

Jednak gracze, którzy mieli okazję przetestować CS2, zauważyli, że celowanie i strzelanie w tej grze różnią się znacznie od tych związanych z CSGO.

Pewien użytkownik serwisu Reddit poruszył ten temat, publikując porównanie celowania w obu grach. Przez zabawę przy użyciu programu MS Paint pokazał, jak powinna wyglądać reakcja myszki na ruchy gracza. Gracz przedstawił gameplay z CSGO, gdzie widać opóźnienia wynikające z systemu bazującego na klatkach, oraz gameplay z CS2, w którym widać bezpośrednią odpowiedź myszki na ruchy gracza. Porównanie wyraźnie pokazuje, że strzelanie w CS2 jest bardziej responsywne i precyzyjne.

Porównanie to wywołało ogromne zainteresowanie i podziw graczy, którzy obecnie testują Counter-Strike 2. Wielu z nich zauważa, że celowanie w CSGO było przez lata niedoskonałe i przyzwyczailiśmy się do tego. Porównując CS2 do innych gier, takich jak Reflex Arena, Diabolical i Overwatch, wypowiadają się na temat znacznego postępu, jaki wprowadza kontynuacja Valve.

Jednak nie wszyscy są przekonani. Niektórzy gracze uważają, że każda gra jest inna i CS2 także będzie się wyróżniać.

Legendarny zawodnik CS, s1mple, także przetestował grę i wyjawił najlepsze ustawienia, których używa w CS2 beta.

Źródło : www.bing.com