Counter-Strike 2 dodaje ulubiony przez fanów tryb, pierwsze skórki broni, niestandardowe naklejki i coś trochę szokującego

Counter-Strike 2: Nowe ulepszenia i nowości

Ostatni rok przyniósł premierę Counter-Strike 2, a biorąc pod uwagę fakt, że 1,1 miliona graczy w danym momencie gra w tę grę, można powiedzieć, że bez wahania zastąpiła ona Counter-Strike: Global Offensive. Od samego początku było to założenie producenta, który jednak skupił się na zapewnieniu doskonałego doświadczenia konkurencyjnego, dlatego też CS2 został wprowadzony na rynek bez niektórych funkcji i trybów swojego poprzednika, które deweloper planuje dodawać w przyszłości.

Dodatki do gry

Początkowo wprowadzono najbardziej oczekiwany przez graczy tryb – Arms Race, znany także jako gun game. To ulubiony sposób rozgrzewki przed grą w rankingowej, polegający na przemierzaniu broni dostępnych w grze i aktualizacji ich po każdym zabiciu, a także wyścigu, by jako pierwszy przejść przez wszystkie rodzaje broni. Wraz z trybem wprowadzono dwie nowe mapy dedykowane temu trybowi.

Ponadto w CS2 po raz pierwszy pojawiły się skórki broni wraz z nową szatą graficzną. Gracze mogą teraz umieszczać naklejki na dowolnym miejscu na broni i obracać je po umieszczeniu (wcześniej byli ograniczeni do określonej liczby punktów na broni). Można teraz umieścić do pięciu naklejek na danej broni.

Oprócz tego dokonano drobnych zmian, takich jak wprowadzenie funkcji „Refund All” na ekranie zakupów, nowa funkcja „XP Overload” dla graczy, którzy spędzają dużo czasu w grze, nowe animacje przegranej i szczegółowe zmiany mapy.

Rewolucyjne ulepszenia i zmiany w grze

Jedną z ważniejszych zmian jest usunięcie tzw. „przewagi wyłaniania”, co jest bardzo istotne w konkurencyjnej rozgrywce. Redukcja tej przewagi o 16ms w stanie spoczynku pokazuje, że deweloper uważał, że było to zbyt duże, a także wprowadzono nową komendę konsolową, która pozwala sprawdzić źródła opóźnień.

Ostatecznie Counter-Strike 2 przynosi wielkie zmiany i nowości, które z pewnością ucieszą fanów gry. Mimo początkowych braków, gra rozwija się i nadal cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Co przyniesie przyszłość? Czas pokaże!

Źródło : www.bing.com