Complexity benches jks i es3tag, „pozostaje zaangażowany” w CS:GO


Organizacja Complexity ogłosiła dzisiaj, że się pochyliła CS:GO piłkarzy Justin „jks” Savage i Patrick „es3tag” Hansen i stara się przenieść ich do nowej organizacji.

Dzięki temu ostatniemu ruchowi wszystkie pięć zaczynają CS:GO gracze albo opuścili organizację, albo zostali przeniesieni na ławkę w mniej niż miesiąc. W październiku organizacja rozstała się z Kristianem „k0nfigiem” Wienecke, Valentinem „trucizną” Vasilevem i Benjaminem „winem” Bremerem.

W tym samym tweecie Complexity powiedział, że jest „zobowiązany do CS:GO i będziemy oceniać wiele opcji, przygotowując się do 2022 r.” Jedynym innym aktualnie aktywnym graczem na liście jest Marcelo „⁠coldzera⁠” David, który ma poczekać, aż jego krótkoterminowy kontrakt z Complexity wygaśnie pod koniec tego roku. Nie jest jasne, w jakim kierunku Complexity planuje iść w 2022 roku.

Ostatnie ogłoszenie benchmarkingu zostało ogłoszone podczas PGL Stockholm Major, wydarzenia, które Complexity CS:GO skład nie zakwalifikował się z powodu słabych wyników w Flashpoint Three i IEM Fall.

Ponieważ jks i es3tag są teraz wymienione do transferu, era złożoności „Juggernaut” CS:GO dobiegła końca. Odpowiednio zaczęło się na zakończenie ostatniego Majora, StarLadder Berlin, kiedy właściciel Jason Lake tweetował jego cel, jakim było zbudowanie „molocha” graczy pierwszego poziomu po słabym występie ówczesnego składu NA w Berlinie.

Jeśli chodzi o przyszłość Complexity, nadal mają trenera Luisa „⁠pacjenta⁠” Tadeu w swoich książkach do 2022 roku.

Source : https://dotesports.com/counter-strike/news/complexity-benches-jks-and-es3tag-remains-committed-to-csgo