„Co się tam dzieje, nie wiem…” – Anthony Joshua opuszcza CS: GO Pro s1mple zszokowany z niedowierzaniem


Popularny zawodowy gracz Counter-Strike’a Ołeksandr Olehovych Kostyliev, znany również jako s1mple, najwyraźniej nie jest zadowolony ze sportowca. Ten ostatni to nikt inny jak zawodowy brytyjski bokser Anthony Joshua.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Powodem, dla którego s1mple jest zirytowany Anthonym, jest to, co niedawno powiedział bokser o sytuacji na Ukrainie. Jak już wiadomo, trwa konflikt między Rosją a narodem europejskim.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Gamer s1mple nie lubi, gdy Anthony Joshua ignoruje Ukrainę

Będąc Ukraińcem, oczywiste jest, że s1mple wiele czuje do swojego kraju i nigdy nie stroni od wyrażania swoich przemyśleń na temat wszystkiego, co dzieje się na świecie. Obecny stan narodu z pewnością nie jest co najmniej dobry.

NURKUJ GŁĘBIEJ

Od Call of Duty do Plague Tale – każda większa premiera tytułu Xbox w październiku 2022 roku!

około 2 miesiące temu

Teraz brytyjski bokser Anthony Joshua walczył ostatnio z gwiazdą Ukrainy Ołeksandrem Usykiem w rewanżu o tytuł w wadze ciężkiej. Ten ostatni wygrał mecz, jednocześnie z powodzeniem zachowując tytuł mistrza świata. Jednak po walce Joshua powiedział, że nie jest świadomy tego, co aktualnie dzieje się na Ukrainie. Wielu czuło się, jakby zignorował komentowanie konfliktu między Rosją a Ukrainą.

„Nigdy tam nie byłem. Co tam się dzieje, nie wiem, ale to nie jest miłe” powiedział Joshua. Wśród tych, którzy byli wściekli na jego słowa, był prosty. Później opublikował ćwierkać na jego koncie, podczas tagowania brytyjskiego boksera. Członek NAVI był poważnie w szoku i niedowierzaniu po tym, co powiedział Joshua na temat swojego narodu.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Mówiąc wprost, s1mple nie mógł uwierzyć, że ktoś taki jak Anthony Joshua powiedziałby to, aby zabezpieczyć się przed komentowaniem czegokolwiek kontrowersyjnego. Dla gracza CS: GO pro było to jak ignorowanie rzeczywistości. Dlatego dosłownie wyraził swój gniew wobec dwukrotnego byłego mistrza świata wagi ciężkiej w tweecie.

Chociaż to, co powiedział Joshua, może być całkowicie niezamierzone, wielu ludzi nie doceniło jego słów. Dokładnie to widać również w tweecie s1mple. Jakie są twoje przemyślenia na temat całej tej sytuacji?

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Czy uważasz, że sposób, w jaki gracz NAVI publicznie wzywał brytyjskiego boksera w mediach społecznościowych, był słuszny? Daj nam znać swoje poglądy w komentarzach poniżej.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Najlepsze gry na PlayStation, Xbox i PC oparte na popularnych powieściach

Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-whats-happening-there-i-dont-know-anthony-joshua-leaves-csgo-pro-s1mple-shocked-in-disbelief/