„Chelo zabrał nas do Rio”, mówi FalleN


Chelo była wielką atrakcją serii, która doprowadziła do Cesarski dla IEM Rio Major 2022 w Counter Strike globalna ofensywa (CS:GO). Wspaniały występ zawodnika docenili wszyscy, w tym FalleN, kapitan drużyny i dwukrotny mistrz Majora, który w wywiadzie po meczu pochwalił swojego nowego kolegę z drużyny.

CZYTAĆ BARDZO:

Chelo zabrał nas do Rio„, przybity FalleN. Grał bardzo dobrze i przypomina mi kiedyś coldzera, już mu to powiedziałem. Energia, którą wnosi do gry i sposób, w jaki gra, bardzo nam pomogły„, on dodał.

Najnowszy gracz Imperial zakończył passę rankingową z 79 zabójstwami. Jego ADR 85,9 i ocena 1,2 również były najlepsze. Mało tego, na końcowej mapie zabił 40 wrogów, wygrał kilka ważnych rund, a także był odpowiedzialny za zamknięcie regionu Sapão, który był problemem dla Brazylijczyków.

Mówiąc o liczbie zabójstw, Chelo był największym zabójcą w całym RMR obu Ameryk. W sumie było 305 zabójstw, z 163 strzałami w głowę i 54 początkowymi zabójstwami – innymi statystykami, które również prowadził.

Obraz: HLTV/odtwarzanie

Dla HLTV pochwały były obustronne. Chelo również nie powstrzymywał się, gdy mówił o tym, jak to jest grać z Prawdziwym.

Gram z nim od dwóch miesięcy i w każdym meczu czy treningu uczę się czegoś nowego. Zdobywamy duże doświadczenie. Tym razem gra z nim dała mi najlepsze chwile w moim życiu.„, ujawnił.

Kiedy fnx opuścił drużynę, tłum cesarzy był bardzo podzielony. Jednak w przypadku nowo wykonanego występu Chelo wydaje się, że jest teraz jednomyślny. Nawet krzyki, na które już tak bardzo narzekaliśmy, nie wydają się nam bardziej niepokoić – wręcz przeciwnie, krzyki Chelo!

Imperial był trzecim brazylijskim zespołem zakwalifikowanym do pierwszego Majora w historii Brazylii. Oprócz nich FURIA i 00Nation zagwarantowały tam miejsce i reprezentują kraj gospodarza mistrzostw.

IEM Rio Major 2022 odbędzie się między 31 października a 13 listopada, najpierw w amfiteatrze Rio Centro, a następnie w Jeunesse Arena. Tam 24 drużyny walczą o najbardziej pożądany tytuł w CS:GO, a także o większość puli nagród w wysokości 1,25 miliona USD – około 6,51 miliona R$.


Hej, słuchaj! Przyjdź i zasubskrybuj kanał The Enemy na YouTube. Śledź także na TwitchTV, świergotFacebook i TikTok.

Źródło : https://playcrazygame.com/2022/10/10/chelo-took-us-to-rio-says-fallen/