„Całun otwiera się na prostotę i elegancję Valorant w porównaniu z CS:GO


Od czasu premiery w zeszłym roku Valorant Riot Games był porównywany do CS: GO na więcej niż jeden sposób.

Debata między dwoma strzelankami często była dość gorąca, a osobowości gier wideo wtrącały się w swoje ujęcia i opinie w tej sprawie.


Shroud opowiada o prostocie Valorant w CS:GO

Michael „Shroud” Grzesiek wielokrotnie brał udział w całej debacie Valorant-CS: GO. Chociaż uważał, że strzelanka Riot jest stosunkowo prostsza, uważa, że ​​jej prostota i elegancja są całkiem kuszące.

W ostatnim streamie Shroud mówił nieco więcej o tym, dlaczego gra w Valorant sprawia mu więcej frajdy niż w CS: GO, mimo że to drugie jest znacznie trudniejsze do opanowania. Wyjaśniając, dlaczego ten punkt, powiedział:

„Boże, uwielbiam, jak łatwa jest ta pieprzona gra. Tak jak w Counter-Strike, musisz nauczyć się każdego błysku, dymu, granatu i [molotov cocktail] składu, aby być skutecznym graczem. [But] w tej grze polegasz na tym, że Twój zespół będzie skutecznymi graczami w tych rolach. Jesteś bardziej skoncentrowany na swojej roli i uwielbiam to. Uwielbiam to. To takie proste. To dosłownie takie proste, a jednocześnie tak eleganckie.”

Prostota nie oznacza, że ​​jest nudna i to jest dokładnie to, o czym Całun próbuje mówić w streamie. Podczas gdy CS: GO ma wyższy pułap umiejętności i wymaga większej sprawności mechanicznej, prosty styl gry Valorant sprawia, że ​​gra dla niego jest bardziej zachęcająca i przyjemna.


Shroud był jednym z wielu głosów, które miały wiele do powiedzenia na temat obu gier i tego, co odróżnia Valorant od CS: GO. Chociaż początkowo były zawodowiec nie uważał, że tytuł Riot będzie tak udany, jak Valve, szybko zmienił swoje stanowisko.

To było, gdy zaczął dużo streamować gry po tym, jak opuścił CS: GO z powodu wszystkich problemów hakerskich, z którymi się boryka.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B39133430AA3453D81BF34F6F67123BA&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fvalorant%2Fgod-i-love-easy-game-is-shroud-opens-valorant-s-simplicity-elegance-cs-go&c=1842539325680111605&mkt=fr-fr