Cache – nowa wersja mapy ZDJĘCIA |Wygląd środka i A site – CS:GO Source 2 Remake – Aktualizacja FMPONE |Brakuje wciąż w grze?

Cache, jeden z najbardziej popularnych map w CS:GO, wciąż nie powrócił do najnowszego wydania serii Valve. Niemniej jednak twórca mapy FMPONE opublikował kolejną aktualizację dotyczącą postępu prac nad przeniesieniem mapy do Source 2.

Aktualizacja mapy Cache w CS:GO

Po potwierdzeniu, że przeniesienie Cache do Source 2 jest w trakcie, Shawn „FMPONE” Snelling podzielił się z graczami kilkoma zrzutami ekranu zapasowymi. Dzisiaj wreszcie zobaczyliśmy względnie kompletny wygląd środka mapy oraz pierwsze spojrzenie na miejsce bomby A w zaktualizowanej wersji Cache.

Środowisko wygląda ładnie i nabłyszczone słońcem, choć żółty kolor jest mniej wyraźny niż na wcześniejszych obrazkach Snellinga. Natomiast miejsce A wygląda prawie identycznie jak w poprzedniej wersji, z pewnym ładnym face liftingiem. Source 2, nawet jeśli prace nie są zakończone, wygląda po prostu przepięknie i kolorowo w porównaniu do poprzedniej wersji.

Zmiany w przypadku Cache

W porównaniu do Cache w CS:GO, Snelling postanowił bardziej ukośnie ustawić wojskowy pojazd na środku miejsca A. Według niego, jest to aby CT mieli „więcej opcji odzyskania” i zmniejszył presję z środka na samo miejsce. Snelling również powiedział, że miejsce jest „dużo większe niż wcześniej” i że niektóre elementy brakujące na obrazkach, takie jak kultowy wózek widłowy, zostaną dodane w odpowiednim czasie.

Od tekstur, po oświetlenie i wszystkie mechaniki gameplayu, remaster Source 2 Cache zdaje się rozwijać dobrze. Choć z materiałów w trakcie tworzenia wynika, że mapa jest daleka od gotowości do wydania, więc wielu fanów prawdopodobnie liczy, że deweloper nie zajmie zbyt dużo czasu. Cache była integralną częścią i podstawową mapą w CS:GO, gdzie miały miejsce niektóre z najbardziej ikonicznych momentów w historii gry. CS2 nigdy nie będzie naprawdę CS, bez dobrej starej Cache.

Źródło : dotesports.com