Brazylijska gwiazda Neymar przesyła ciepłe pozdrowienia CS:GO Living Legend S1mple przed ich stratą na Iem Rio Major 2022


Turnieje Counter-Strike: Global Offensive zawsze były ekstrawagancją. Impreza e-sportowa, w której mieszkają drużyny z całego świata, staje się fascynującą atrakcją. Jednak sezon IEM Rio Major 2022 dla Natus Vincere zakończył się po tym, jak został pokonany przez FURIĘ. Niemniej jednak brazylijski gracz Neymar złożył pozdrowienia królowi snajperów CS: GO.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Counter-Strike: Global Offensive to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Od czasu premiery w 2012 roku gra wyróżnia się jako jedna z najlepszych gier wideo. Co więcej, staje się również platformą dla wielu profesjonalnych graczy. Niewątpliwie ulubieńcami fanów są tłumy i turnieje danej gry.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

31 października wystartował turniej Intel Extreme Masters Rio Major 2022. Oczekiwania fanów CS:GO dotknęły dachów, a okrzyki na stadionie odbiły się echem. Odbywa się w Brazylii, kraju, który jest powszechnie znany ze swojego wsparcia tłumu, wystawia wspaniałe pokazy.

Nieuchronnie jeden wygrywa mecz, podczas gdy drugi zostaje pokonany. Co więcej, fani mogą cieszyć się bezbłędnymi wyczynami profesjonalnych graczy na serwerach. Jednak turniej zakończył się niedawno dla ukochanej drużyny NAVI. A król snajperów S1mple złożył pozdrowienia dla społeczności.

Gracz CS:GO S1mple i Neymar wymieniają zdrowe słowa na Twitterze

S1mple z jego konta na Twitterze, Sasha (@s1mpleO) powiedział, „gg Brazylia, dziwne emocje, było ciężko, szalone doświadczenie z kibicami, miejmy nadzieję, że następnym razem zmierzymy się ze sobą po raz kolejny, ciesz się cs #navination.

Fani odtwarzacza jednoznacznie uznali ten zdrowy gest. Co zaskakujące, brazylijski gracz Neymar poszedł naprzód, aby pozdrowić gracza. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, Neymar Jr. (@neymarjr), on powiedział, „S1mple mój przyjacielu, to jest BRAZYLIA 🔥 Jesteś legendą 👏🏽GG.”

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Co więcej, S1mple napisał na Twitterze zdrową wiadomość dla fanów. On powiedział, „Znam chłopaki – teraz będzie dużo memów, dużo złych słów i dobrych słów, ale to jest różnica między mną a innymi – nie obchodzi mnie to, przegram, wygram – wiem to, nikt nie może mnie złamać, nigdy przenigdy, tylko nie zapominaj, że jestem z 🇺🇦 i jestem wystarczająco silny.” Ponadto kontynuował wątek przez: powiedzenie, „I nie zapomnij wesprzeć mojego kraju, potrzebujemy tego bardziej niż czegokolwiek innego, dziękuję za wszystko, dzięki WSZYSTKIM”.

Tym samym z pewnością stanie się to doskonałym pokazem sportowej rywalizacji obu profesjonalnych graczy. I można śmiało powiedzieć, że społeczność z całego serca doceniła szacunek obu graczy.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Jak myślisz, kto zwycięży w IEM Rio Majors 2022? Zapraszam do dzielenia się swoimi przewidywaniami w komentarzach poniżej.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Najlepsze gry typu Looter Shooter dostępne na PlayStation, Xbox i PC

Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-brazilian-star-neymar-sends-warm-regards-to-csgo-living-legend-s1mple-ahead-of-their-loss-at-iem-rio-major-2022/