Brak trofeum Platyny w grze Valorant wywołuje kontrowersje

Valorant wkrótce na konsolę, ale brak będzie trofeum Platinum

Trofea w grze Valorant

Zbliża się premiera gry Valorant na konsolę, a mamy już przegląd trofeów, które gracze będą mogli zdobyć eliminując swoich rywali. Jednak zestaw trofeów nie będzie kompletny, ponieważ nie znajdzie się w nim trofeum Platinum. Znajdziemy w nim 16 trofeów w kategorii Brąz, Srebro i Złoto.

Trofea Platinum są ważne dla graczy, zwłaszcza dla tych, którzy zmagają się o zdobycie trofeów. W zasadzie, jest to trofeum za zdobycie wszystkich trofeów. Gry wideo takie jak Bloodborne, Ratchet, Days Gone i inne oferują trofeum Platinum, dając graczom ostateczne zadowolenie po ukończeniu gry.

Poruszenie niedoborem trofeum Platinum w grze

Obecnie jest to najchętniej oglądana gra na Twitchu po League of Legends.

Zdobycie pierwszego zabójstwa, by zakończyć grę bez strat, jest niesamowitym uczuciem. Dodaj nagrodę za osiągnięcia, a gracze będą zadowoleni. Valorant będzie zawierać 16 trofeów, które gracze będą mogli zdobyć po ukończeniu określonych celów w grze, ale będą tęsknić za trofeum Platinum.

Po rozpowszechnieniu tej informacji, gracze rozpoczęli rozmowy na temat tego, że trofeum Platinum nie będzie dostępne w grze. Informację tę udostępnił użytkownik o pseudonimie Hunter na platformie mediów społecznościowych X.

Wiele osób, które grały w grę lub oglądały ją na platformach takich jak YouTube, mogłoby zgodzić się z nim.

Źródło : fandomwire.com