Boombl4, zwycięzca CS:GO Major, oficjalnie wkracza na darmową agencję


Kirill „Boombl4” Mikhaylov rozstał się z Natusem Vincere.

Zawodnik ujawnił wczoraj, że jego umowa z organizacją dobiegła końca. Jednocześnie przyznał, że jest gotowy na nowe wyzwania i dał do zrozumienia, że ​​szuka nowego zespołu i nowych możliwości. „Istnieje ogromna liczba szczytów, których nie osiągnąłem” – napisał.

Boombl4 został oceniony przez NAVI 28 maja 2022 r., po PGL Antwerpia CS:GO Główny. Wtedy organizacja twierdziła, że ​​postawiła 24-latka ze względu na ryzyko utraty reputacji. W następnych tygodniach ujawniono znacznie więcej szczegółów, które wskazywały, że Boombl4 został nagrany w celu zażywania narkotyków przez swoją byłą żonę, która również wzbudziła kontrowersje, publikując prorosyjskie oświadczenia na temat toczącej się wojny. Gracz później przeszedł testy, aby udowodnić, że jest wolny od narkotyków i wyjaśnił, że jego była żona go szantażuje.

W tej chwili plotki głoszą, że Boombl4 próbuje stworzyć skład zawierający nazwiska takie jak Igor „Forester” Bezotecheskiy i Aleksandr „KaiR0N–” Anashkin, który według HLTV grałby pod szyldem BetBoom.

Podczas swojego pobytu w Natus Vincere, Boombl4 zdobył wiele tytułów S-tier, w tym PGL Major Stockholm 2021. W tym roku NAVI odniósł wiele zwycięstw, zdobywając także BLAST Premier: Fall i World Final 2021, ESL Pro League Season 14 i IEM Cologne 2021, zdobywając po drodze nagrodę Intel Grand Slam Season 3.

NAVI sami szukali Viktora „sdy” Orudzheva jako następcę Boombl4, chociaż on również został zwolniony przez organizację w zeszłym tygodniu.Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/csgo-major-winner-boombl4-officially-enters-free-agency