Boombl4 wraca na scenę CS:GO po prawie roku


Kirill „Boombl4” Mikhaylov, jeden z najlepszych IGL, jakich widzieliśmy na konkurencyjnych serwerach Counter-Strike: Global Offensive, powraca na scenę prawie rok po usunięciu ze składu NaVi.

Nie ma wątpliwości, że wszystko to było kwestią czasu, zanim to się stanie, ponieważ każda drużyna na każdym poziomie byłaby zachwycona, gdyby dowodził nią doświadczony gracz.

Chociaż jego powrót nie odbywa się w organizacji z najwyższej półki, Rosjanin chce wrócić na szczyt z całkowicie rosyjskim składem pod nazwą 1WIN.

Boombl4 dołącza do 1WIN

Były zwycięzca NaVi IGL i PGL Major Stockholm opuszcza linię boczną, aby dołączyć do rosyjskiej drużyny Counter-Strike: Global Offensive 1WIN. Boombl4 pojawia się w tym nowym składzie z byłym duetem Entropiq Igor „Forester” Bezotecheskiy i Aleksey „NickelBack” Trofimov. O wszystkim poinformował w ostatnich godzinach Aleksiej „OverDrive” Biryukov na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Boombl4 był poza sceną rywalizacji od czasu rozstania z NaVi w maju 2022 r. Stało się to kilka dni po tym, jak drużyna przegrała wielki finał PGL Antwerp Major z FaZe Clan.

W tamtym czasie powodem rozdzielenia NaVi i Boombl4 było „wysokie ryzyko dla reputacji organizacji” i stwierdzili, że „decyzja w ogóle nie była związana z ich grą”.

Rosyjski kapitan i IGL są w wolnej agencji od 1 stycznia 2023 roku, po oficjalnym wygaśnięciu jego kontraktu z NaVi.

Rosyjski kapitan jest wolnym agentem od 1 stycznia 2023 roku, po wygaśnięciu jego kontraktu z NAVI.

Nowe obietnice składu 1WIN

Podobnie jak Boombl4, NickelBack jest w wolnej agencji. Z drugiej strony Forester jest obecnie związany kontraktem z Entropiq. Teraz, jeśli plotki się potwierdzą, to trio zagra z AWPer Denisem „deko” Żukowem i Aleksandrem „TRAVISem” Timkivem.

Przypomnijmy, że NickelBack był zastępcą 1WIN w styczniu 2023 r., a graczami, którzy ustąpiliby w tym nowym składzie dowodzonym przez Boombl4, byliby Aleksandr „świecący” Matsiyevich i były flamie karabinu NAVI.

O 1WIN

Organizacja 1WIN zajmuje 51. miejsce w światowym rankingu HLTV. Drużyna awansowała na bardzo ważne pozycje i na koniec września uplasowała się na 28. miejscu. Jednak ich słabe wyniki w trzecim kwartale roku skazały ich ponownie na porażkę w rankingach.

Deko był najlepszym graczem 1WIN i jest najcenniejszym zasobem organizacji. Według HLTV w 2022 roku uzyskał średnią doskonałą ocenę 1,21.

Jeśli te zmiany w składzie zgłoszone przez OverDrive dojdą do skutku, 1WIN zyska mistrza Major i doskonały IGL w Boombl4 oraz dwóch graczy, którzy uczestniczyli w Majors w NickelBack i Forester. Jednak nie jest jasne, kto będzie IGL, ponieważ zarówno Boombl4, jak i NickelBack byli kapitanami przez całą swoją karierę.

Nagłówek: ESL

Źródło : https://www.fragster.com/boombl4-to-return-to-csgo-scene-after-almost-a-year/