BLAST.tv Paris Major Legends Stage – prognozy i porady dotyczące CS:GO Pick’Ems

BLAST.tv Paris Major Legends Stage – prognozy i porady dotyczące CS:GO Pick’Ems

BLAST.tv Paris Major Legends Stage już niebawem się rozpocznie, a wraz z nim jedne z najbardziej ekscytujących CS:GO, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Przedstawiamy nasze prognozy BLAST.tv Paris Major Legends Stage, a także kilka porad dotyczących CS:GO Pick’Ems dotyczących następnego etapu!

Godzina słabszego się skończyła

Na scenie BLAST.tv Paris Major Challengers Stage triumfowało kilku słabszych drużyn. Apeks był prawdopodobnie największą niespodzianką, wygrywając kwalifikacje 3:1, mimo że zajmował drugie miejsce w naszym rankingu mocy BLAST.tv Paris Major. Następnie był GamerLegion, który zakwalifikował się w ostatnim dniu, pomimo przegrywania 0:2, oraz Monte, ukraińska drużyna, która przetrwała przeciwności losu. GamerLegion to słabsi gracze na Paris Major Legends Stage.

Jest nawet kilka drużyn, które zakwalifikowały się do etapu Paris Major Legends w RMR, i można by się spodziewać, że natychmiast odpadną. Tacy jak Bad News Eagles, Into The Breach, a nawet fnatic – nie powinni mieć tutaj zbyt wiele do zaoferowania. Uważamy, że scena Paris Major Legends będzie bezlitosna.

Jakość drużyn jest niesamowita, z mniejszą niż kiedykolwiek przestrzenią, w której słabszy zawodnik może się przebić i wywrzeć wpływ. Na tym poziomie CS:GO miejsce na sentymenty jest ograniczone. Tym bardziej w finałowym turnieju CS:GO Major, w którym stawki są wyższe niż kiedykolwiek. Uważamy, że scena BLAST.tv Paris Major Legends Stage to miejsce, w którym historie słabszych będą umierać.

Scena Kings of the Paris Major Legends

Sugerowanie, że drużyny takie jak Heroic, FaZe, Vitality i G2 pobiją niektóre rekordy CS:GO Major w drodze do kwalifikacji z Paris Major Legends Stage, wydaje się prawie zbyt łatwe. Ale zgadnij co? Zrobimy to mimo wszystko. Wiemy już, że FaZe i G2 weszły na BLAST.tv Paris Major w gorącej formie dzięki ich mocnym występom na scenie Challengers. Heroic to prawdopodobnie najbardziej konsekwentna drużyna w całym CS:GO, podczas gdy Vitality będzie chciało zaimponować na własnym boisku. Spośród wszystkich naszych przewidywań dotyczących Majora w Paryżu, jesteśmy bardzo pewni, że najlepsze drużyny ugruntują swoją pozycję jako Kings of the Paris Major Legends Stage i nie będą oferować żadnych przykrych zmartwień po drodze. Nawet bardziej niespójne zespoły, takie jak NAVI i FURIA, powinny mieć zbyt dużą spójność, aby naprawdę potknąć się w pięciu grach CS:GO.

Bliskie bitwy

Często wiele z najlepszych głównych zabójstw w CS:GO ma miejsce, gdy gry stają się nierówne, a drużyny walczą o życie w środku stawki. Dlatego przewidujemy kilka niezwykłych pojedynków w meczach 1:2 i 2:2, kiedy nadejdą ostatnie szanse na awans do fazy mistrzowskiej.

Przyglądamy się zespołom takim jak ENCE, NIP, 9INE, a nawet do pewnego stopnia Liquid. Zespoły o niezaprzeczalnej jakości, ale z utrzymującymi się niespójnościami, które sprawiają, że muszą kopać głęboko, aby wyjść zwycięsko. To tutaj przekonamy się, z czego naprawdę są zrobione drużyny, czy mają to, czego potrzeba, aby być prawdziwym zawodnikiem w tych rozgrywkach. Każdy może przegrać best-of-one. Ale zespoły, które wygrywają najlepsze z trzech w scenariuszach wysokiego ciśnienia, naprawdę oddzielają mężczyzn od chłopców. Kiedy wszystko jest już powiedziane i zrobione, uważamy, że ENCE i 9INE kwalifikują się jako najlepsi z pozostałych. Challenger Stage ENCE był imponujący, a 9INE zawsze wprowadza na serwer innowacyjne zagrania. Niespójności NIP i Liquid powinny okazać się decydującym problemem na scenie BLAST.tv Paris Major Legends Stage.

Prognozy CS:GO Pick’Ems

Biorąc to wszystko pod uwagę, możesz mieć jedno pytanie – kogo mam wziąć na moje CS:GO Pick’Ems? Na scenie BLAST.tv Paris Major Legends oto, kogo zabieramy w drodze po diamentową monetę.

Tu jest dużo do rozpakowania. W idealnym świecie NAVI, Heroic, FURIA, G2, FaZe i Vitality są zdeterminowani, aby kontynuować, a nawet jedna wpadka gwarantuje pięć potrzebnych. Nie można również zignorować wyniku ENCE 3:0 w fazie Challengers. Uważamy, że ta okazja mogła nadejść zbyt wcześnie dla Into the Breach, pozostawiając ich jako nasz wybór 0:3. Kiedy jesteśmy niezwykle niepewni, czy 9INE wygra 3:0, myślimy, że przejdą, ale nie chcemy marnować punktu na wpadkę lepszej drużyny, która wciąż awansuje. CS:GO Pick’Ems to gra strategiczna, ale postępuj zgodnie z naszymi typami, a na pewno zgarniesz diamentową monetę.

Źródło: Stephanie Lindgren | © BLAST