BLAST Premier Spring 2023: Harmonogram i wyniki


CS:GO powraca z drużynami światowej klasy uczestniczącymi w BLAST Premier Spring Groups, odbywających się w Kopenhadze. Oto wszystkie szczegóły, które musisz znać na temat wydarzenia, w szczególności cały harmonogram turnieju i wszystkie wyniki fazy grupowej.

BLAST Premier Spring Groups będzie pierwszym wydarzeniem, które rozpocznie sezon CS:GO, po ogłoszeniu finału mistrzów świata 2022, G2 Esports, który został przerwany. 12 drużyn partnerskich BLAST zebrało się w studiu na dziesięciodniowe wydarzenie, z prawie 180 000 $ i sześcioma miejscami w wiosennym finale na linii.

Turniej będzie miał zupełnie nowy format, obejmujący tylko mecze do trzech zwycięstw i dwa etapy, i posłuży jako przystawka przed pierwszym dużym wydarzeniem z udziałem publiczności w 2023 roku, IEM Katowice.

Kilku zawodników pojawi się na tym wydarzeniu po raz pierwszy po zakończeniu sezonu. Wiele oczu będzie skierowanych na nowy skład Astralis, ponieważ Nicolai „dev1ce” Reedtz pojawi się w sieci LAN po raz pierwszy od ponad roku. Wydarzenie będzie również oznaczać debiut Danyyla „headtr1ck” Valitova dla NIP oraz debiut Jerrica „⁠wiz” Jianga dla Evil Geniuses.

Oto wszystkie szczegóły, które musisz znać o BLAST Premier Spring Groups 2023, w tym harmonogram, składy, wyniki i nagrody pieniężne.

BLAST Premier Spring Groups 2023: Drużyny i składy

Astralis – Xyp9x, gla1ve, blanF, dev1ce, Buzz, C: casle

DUŻA – tabseN, syrsoN, faveN, Krimbo, k1to, C: gob b

Złożoność gier – JT, FaNg, floppy, Grim, hallzerk, C: Tc

Geniusze zła – Brehze, automatyczny, HexT, neaLaN, wiz, C: Vorborg

Klan FaZe – broky, Twistzz, karrigan, ropz, es3tag, C: Eddie

G2 E-sport – myśliwy-, Niko, M0NESY, jks, HooXi, C: Swani

Heroiczny – stavn, cadiaN, TeSeS, sjuush, Jabbi, C: Xizt

Natus Vincere – s1mple, electroNic, Perfecto, b1t, npl, C: B1ad3

Ninja w piżamach – REZ, hampus, Brollan, Aleksib, headtr1ck, C: djL

OG – flameZ, nexa, NEOFRAG, F1KU, degster, C: ruggah

Zespół Liquid – EliGE, NAF, oSee, nitr0, YEKINDAR, C: daps

Żywotność zespołu – apEX, ZywOo, dupreeh, Magisk, Spinx, C: zonic

BLAST Premier Spring Groups 2023: Transmisja

Turniej będzie transmitowany na żywo na kanałach BLAST na Twitchu i YouTube, które umieściliśmy poniżej dla Twojej wygody.

Fani będą mogli również śledzić turniej na BLAST.tv, platformie oglądającej uruchomionej w zeszłym roku. Został opracowany w celu poprawy wrażeń fanów podczas oglądania poprzez szereg „innowacyjnych funkcji”, w tym statystyki na żywo, interaktywne osie czasu i ankiety.

Jeśli przegapiłeś mecz, możesz nadrobić zaległości w sekcji VOD BLAST.

BLAST Premier Spring Groups 2023: Harmonogram i wyniki

BLAST Premier Spring Groups rozpoczną się od fazy grupowej podwójnej eliminacji, w której 12 drużyn zostanie podzielonych na trzy grupy po cztery drużyny. Zwycięzcy grup awansują do wiosennego finału, a pozostałe drużyny przejdą do następnego etapu.

Faza wstępna składa się z trzech wyzwań w systemie pojedynczej eliminacji, z których każda obejmuje zdobywcę drugiego miejsca w grupie, stronę zajmującą trzecie miejsce i stronę zajmującą ostatnie miejsce. Zwycięzcy Gauntlet zarezerwują miejsca w wiosennym finale, podczas gdy pozostałe dwie drużyny wezmą udział w turnieju Showdown.

Faza grupowa (19-26 stycznia)

Dzień 1: 19 stycznia

Dzień 2: 20 stycznia

Dzień 3: 21 stycznia

Dzień 4: 22 stycznia

Dzień 5: 23 stycznia

Dzień 6: 24 stycznia

Dzień 7: 25 stycznia

Dzień 8: 26 stycznia

Runda wstępna (27-29 stycznia)

Dzień 1: 27 stycznia

Dzień 2: 28 stycznia

Dzień 3: 29 stycznia

BLAST Premier Spring Groups 2023: Drużyny i zawodnicy

BLAST Premier Spring Groups obejmie 12 drużyn, z którymi BLAST współpracuje w ramach swojego obwodu wydarzeń. Trzy z uczestniczących drużyn przeszły zmiany składu od ich ostatniego występu na imprezie LAN, przy czym Astralis jako jedyne wymieniło więcej niż jednego gracza, pobierając supergwiazdę Nicolai „dev1ce” Reedtza (który występował już w drużynie w trybie online turnieje) i debiutant Christian „Buzz” Andersen.

headtr1ck niedługo zadebiutuje w NIPie

Danyyl „headtr1ck” Valitov po raz pierwszy wystąpi w NIP po opuszczeniu NAVI. Szwedzka ekipa ma nadzieję, że Ukrainiec pomoże rozwiązać ich chroniczne problemy w roli AWP mimo braku doświadczenia na najwyższym poziomie. A Jerric „wiz” Jiang zadebiutuje w głównej drużynie Evil Geniuses, wchodząc w buty Tsvetelin „CeRq” Dimitrov po północnoamerykańskiej stronie.

18 stycznia FaZe ogłosiło, że Håvard „rain” Nygaard nie zagra w turnieju z powodu narodzin dziecka. Zastąpi go gracz z ławki NIP, Patrick „es3tag” Hansen.Źródło : https://clutchpoints.com/blast-premier-spring-2023-schedule-results