BLAST oświadcza nowy format turniejów CS:GO w 2025 roku.

Niezwykłe ogłoszenie BLAST wstrząśnie światem esportu Counter-Strike’a w 2025 roku. Decyzja Valve o wyeliminowaniu lig partnerskich skłoniła BLAST do wprowadzenia znaczących zmian w strukturze turniejowej, zapowiadając nową erę konkurencji i możliwości.

BLAST Bounty: Flagowy Event Sezonu 2025

Jedną z kluczowych zmian jest wprowadzenie BLAST Bounty, flagowego wydarzenia sezonu 2025. Ten turniej zaprezentuje pole 30 drużyn wybranych z rankingu Valve, wraz z dwiema wybranymi osobiście przez BLAST. To co wyróżnia BLAST Bounty to unikalny system „bounty”, w ramach którego każda drużyna otrzyma przydzielony seed i powiązaną pulę nagród. Ten emocjonujący format doda dodatkową warstwę ekscytacji i strategii do rywalizacji.

Prestiżowe Lokalizacje dla Turniejów BLAST

BLAST wybrał dwie prestiżowe lokalizacje do organizacji swoich turniejów. MEO Arena w Lizbonie, Portugalii, oraz Wembley Arena w Londynie, Anglii, będą zapewniać wielkie sceny dla intensywnych bitew, jakie się rozegrają. Te dynamiczne i kosmopolityczne miasta zostały wybrane przez BLAST, aby zaspokoić coraz bardziej rosnącą globalną publiczność esportu Counter-Strike’a.

Amfiteatr MEO w Lizbonie może pomieścić ponad 20 000 widzów, oferując fanom intensywne i niezapomniane doświadczenie. Dzięki swoim nowoczesnym możliwościom produkcyjnym, arena ta jest idealnym miejscem dla elektryzującej atmosfery, znaną z wydarzeń BLAST. W międzyczasie, Wembley Arena w Londynie, z bogatą historią organizacji ikonicznych wydarzeń, z pewnością dodaje prestiżu i uroku do doświadczenia turniejowego BLAST.

Decyzja BLAST o Podjęciu Nowych Wyzwań

Decyzja BLAST o wkroczeniu na nową ścieżkę odzwierciedla ich zobowiązanie do przyjęcia zmiany i poszerzenia swojego zasięgu. Spoglądając w kierunku Lizbony i Londynu, BLAST ma na celu zainteresowanie zróżnicowaną i międzynarodową publiczność, ukazując globalne przyciąganie esportu Counter-Strike’a.

Źródło : zaman.co.at