Bezos zadowolony z „Nowego Świata” po kilku niepowodzeniach Amazon Games


Amazon Games ma Historia sukcesu na rękach z Nowy Świati nikt nie jest z tego szczęśliwszy niż Jeff Bezos. Założyciel i prezes firmy przyznał, że dział gier poniósł wiele niepowodzeń, zanim sukces w końcu się ukształtował. Nowy Świat.

„Po wielu niepowodzeniach i niepowodzeniach w grach odnieśliśmy sukces” – powiedział Bezos Świergot. „Tak dumny z zespołu za wytrwałość. Postrzegaj niepowodzenia jako pomocne przeszkody, które napędzają naukę. Bez względu na to, jakie są twoje cele, nie poddawaj się, bez względu na to, jak trudno jest.

Te przeszkody Bezos odnosi się do czy gry są podobne? Ucieczka oraz Tygiel — pierwszy został odwołany, zanim zdążył wyjść, podczas gdy drugi został zamknięty niedługo po starcie. Podczas kadrowania Nowy Świat sukces jako słaba historia jest głupia, biorąc pod uwagę zasoby Amazona, faktem jest, że sprawy wyglądały ponuro, zanim pojawiła się gra MMORPG.

Odkąd Nowy Świat we wtorek, udało się osiągnąć jednoczesną liczbę graczy ponad 800 000 graczy, według SteamDB. Nawet bicie Counter Strike globalna ofensywa być najpopularniejszą grą na Steam.

Chociaż pomimo tego, jak Bezos może być zachwycony wiadomościami, nadal nie chce nikogo nazywanie ich Nowy Świat Postać po nim.

Napisane przez Kyle’a Campbella w imieniu GLHF.

Source : https://ftw.usatoday.com/2021/10/jeff-bezos-success-new-world