BetBoom wchodzi do Brazylii ze spektakularnym filmem Counter-Strike i liczbami

Ekscytujący film krótkometrażowy o nazwie „Styl Brazylijski” został wydany w miniony piątek (15) jako hołd dla brazylijskiej społeczności graczy Valve’s FPS i już zgromadził prawie 160 tysięcy wyświetleń.

Zachwycą cię wrażenia

Celem było uchwycenie energii i adrenaliny pasjonatów społeczności BR, sprawienie, że doświadczeni gracze i nowicjusze poczują się jakby byli w grze, zacierając granicę między rzeczywistością a wirtualnym światem.

Wideo pokazuje Fer’a i „fnx” grających podczas wyjątkowej operacji na miarę filmu, z pełnymi eksplozji i efektami specjalnymi. Oprócz świetnego duetu mistrzów, Nivy Stephan i Bernardo „BiDa” Moura również biorą udział w kampanii.

Stylowe wykonanie

Produkcja „Estilo Brasileiro” została stworzona przez nagradzaną brazylijską firmę produkcyjną Recôncavo Company i wyreżyserowana przez Diego „Nixon” Bomfima dla firmy bukmacherskiej BetBoom.

Międzynarodowa prezenterka i influencerka Nyvi Estephan jest pasjonatką CS i jasno daje do zrozumienia, jak podekscytowana jest udziałem w tegorocznym pierwszym konkurencyjnym roku Counter-Strike 100% w CS2.

Sport elektroniczny w Brazylii

Counter-Strike w Brazylii to nie tylko gra; to platforma wyrazu osobistego, która zdołała połączyć ludzi bez względu na ich pochodzenie i status społeczny.

„Dzięki wyjątkowym talentom takim jak fnx, fer, BiDa, peacemaker i Nyvi Estephan, Brazylia zyskała uznanie jako ważny ośrodek w globalnym sporcie elektronicznym.

Wizjonerska marka

BetBoom to firma bukmacherska, która rozpoczęła działalność w 2010 roku. Posiada jedne z najwygodniejszych produktów i najbardziej zaawansowane technologie na rynku międzynarodowym.

Z silną obecnością w esporcie, BetBoom wyróżnia się jako główny inwestor w organizacji esportowej BetBoom Team i organizator turnieju FISSURE, oprócz posiadania serii wydarzeń BetBoom Dacha.

Mecz PGL CS2 Copenhagen Major 2024

PGL CS2 Copenhagen Major 2024 rozpoczął się w niedzielę (17), a faza otwarcia trwa do środy (20). Obecnie rywalizuje cztery drużyny brazylijskie. FURIA, paiN, Imperial i Legacy walczą o miejsce w fazie eliminacyjnej.

Źródło : www.bing.com