BetBoom wchodzi do Brazylii z spektakularnym filmem Counter-Strike i imponującymi liczbami

Nowy film „Styl brazylijski” został wydany w zeszły piątek (15) jako hołd dla brazylijskiej społeczności Valve’s FPS i zdobył już prawie 160 tysięcy wyświetleń.

Cel produkcji

Celem było uchwycenie energii i adrenaliny z pasjonującej społeczności BR, sprawienie, że doświadczeni gracze i nowicjusze poczują się jakby byli w grze, zacierając barierę między rzeczywistością a wirtualnością.

Uczestnicy filmu

Wideo pokazuje Fer’a i „fnx” grających, podczas gdy dzieje się operacja godna filmu, pełna eksplozji i wielu efektów specjalnych. Oprócz superduetu mistrzów, w kampanii biorą udział również Nivy Stephan i Bernardo „BiDa” Moura.

Produkcja „Estilo Brasileiro” została stworzona przez nagradzaną brazylijską firmę produkcyjną Recôncavo Company i wyreżyserowana przez Diego „Nixon” Bomfima dla firmy bukmacherskiej BetBoom.

Zaangażowanie Nyvi Estephan

Międzynarodowa prezenterka i influencerka Nyvi Estephan jest pasjonatką CS i jasno daje do zrozumienia, jak bardzo cieszy się, że może uczestniczyć w tym pierwszym konkurencyjnym roku Counter-Strike 100% w CS2.

Znaczenie Counter-Strike’a w Brazylii

Counter-Strike w Brazylii to nie tylko gra; jest to platforma do osobistego wyrazu, która potrafiła skupić ludzi niezależnie od ich pochodzenia i statusu społecznego.

Dzięki wyjątkowym talentom takim jak fnx, fer, BiDa, peacemaker i Nyvi Estephan, Brazylia stała się prominentnym centrum w globalnym e-sporcie.

Partnerstwo z BetBoom

„Teraz przyszedł czas, aby przypomnieć światu, co oznacza 'brazylijski styl’ w CS2, i zrobić to we współpracy z BetBoom!” – mówi marka na swoich mediach społecznościowych.

BetBoom – lider w branży

BetBoom to firma bukmacherska, która rozpoczęła działalność w 2010 roku. Firma ma jeden z najwygodniejszych produktów i najbardziej zaawansowanych technologii na rynku międzynarodowym.

Z silną obecnością w e-sporcie, BetBoom wyróżnia się jako główny inwestor w organizację e-sportową BetBoom Team i organizatora turniejów FISSURE, oraz jest właścicielem serii wydarzeń BetBoom Dacha.

PGL CS2 Copenhagen Major 2024

PGL CS2 Copenhagen Major 2024 rozpoczął się w niedzielę (17), a faza otwierająca trwa aż do środy (20). Aktualnie bierze udział cztery brazylijskie zespoły. FURIA, paiN, Imperial i Legacy walczą o miejsce w fazie eliminacyjnej.

Źródło : www.bing.com