BetBoom wchodzi do Brazylii z spektakularnym filmem Counter-Strike i imponującymi liczbami.

Uwielbiasz Counter-Strike 2? Zobacz koniecznie najnowszy film „Styl Brazylijski”, który zadziwił społeczność Valve’s FPS!

O filmie „Styl Brazylijski”

Film krótkometrażowy zatytułowany „Styl Brazylijski” został wydany w zeszły piątek (15) jako hołd dla brazylijskiej społeczności Valve’s FPS i zdobył już prawie 160 tysięcy wyświetleń.

Celem było uchwycenie energii i adrenaliny pasjonatów społeczności BR, sprawienie, że zarówno doświadczeni gracze, jak i nowicjusze poczują się jakby byli w grze, zacierając granicę między rzeczywistością a wirtualnością.

Wideo przedstawia Fer i „fnx” w trakcie rozgrywki, podczas gdy ma miejsce operacja godna filmu, z eksplozjami i wieloma efektami specjalnymi. Oprócz super mistrzowskiego duetu, w kampanii uczestniczą również Nivy Stephan i Bernardo „BiDa” Moura.

O produkcji

Produkcja „Estilo Brasileiro” została stworzona przez nagradzaną brazylijską firmę produkcyjną Recôncavo Company i wyreżyserowana przez Diego „Nixon” Bomfima dla zakładów BetBoom.

Międzynarodowa prezenterka i influencerka Nyvi Estephan jest zafascynowana CS i jasno wyraża swoje podekscytowanie udziałem w tym pierwszym konkurencyjnym roku Counter-Strike 100% w CS2.

O fenomenie CS w Brazylii

Counter-Strike w Brazylii to więcej niż tylko gra; to platforma do wyrażania siebie, która zdołała połączyć ludzi bez względu na ich pochodzenie i status społeczny.

Dzięki wybitnym talentom takim jak fnx, fer, BiDa, peacemaker i Nyvi Estephan, Brazylia ugruntowała swoją pozycję jako ważne centrum esportu na świecie.

Teraz nadszedł czas, aby przypomnieć światu, co oznacza „brazylijski styl” w CS2 i zrobić to we współpracy z marką BetBoom!

O BetBoom

BetBoom to firma bukmacherska, która rozpoczęła działalność w 2010 roku. Firma ta ma jedno z najbardziej wygodnych produktów i jedną z najbardziej zaawansowanych technologii na rynku międzynarodowym.

Z silną obecnością w esporcie, BetBoom wyróżnia się na rynku jako główny inwestor w organizację esportową BetBoom Team oraz organizator turniejów FISSURE, a także właściciel serii wydarzeń BetBoom Dacha.

O PGL CS2 Copenhagen Major 2024

PGL CS2 Copenhagen Major 2024 rozpoczął się w niedzielę (17) i faza otwarcia trwa do środy (20). W tej chwili bierze udział cztery brazylijskie zespoły. FURIA, paiN, Imperial i Legacy walczą o miejsce w fazie eliminacyjnej.

Źródło : www.bing.com