BetBoom wchodzi do Brazylii z spektakularnym filmem Counter-Strike i dużymi liczbami

W filmie krótkometrażowym „Styl Brazylijski”, który został wydany w zeszły piątek (15), chodziło o uhonorowanie społeczności brazylijskiej w świecie Valve’s FPS. Film zdobył już prawie 160 tysięcy wyświetleń.

Energia i adrenalina

Celem było uchwycenie energii i adrenaliny pasjonatów społeczności BR, sprawiając, że zarówno doświadczeni gracze, jak i nowicjusze czują się jakby byli w grze, zacierając granicę między rzeczywistością a wirtualnym światem.

W filmie widzimy Fer’a i „fnx’a” grających, podczas gdy rozgrywa się akcja godna filmu, z eksplozjami i efektami specjalnymi. Oprócz super-duetu mistrzów, w kampanii uczestniczą również Nivy Stephan i Bernardo „BiDa” Moura.

Produkcja

Nyvi jest dużym autorytetem nie tylko w świecie CS, ale także w e-sporcie ogólnie. 26 marca weźmie udział w wydarzeniu WIBR dotyczącym wielkich kobiecych talentów w świecie e-sportu.

Counter-Strike jako platforma wyrazu osobistego

Counter-Strike w Brazylii to coś więcej niż tylko gra; jest to platforma do wyrażania siebie, która zdołała połączyć ludzi niezależnie od ich pochodzenia i statusu społecznego. W czasie, ukształtował wspólne wartości, rozwinął ducha koleżeństwa i zainspirował całe pokolenie do marzenia o karierze w e-sporcie.

„Dzięki wyjątkowym talentom takim jak fnx, fer, BiDa, peacemaker i Nyvi Estephan, Brazylia ugruntowała swoją pozycję jako prominentny ośrodek światowego e-sportu. Teraz nadszedł czas, aby przypomnieć światu, co oznacza „brazylijski styl” w CS2 i zrobić to we współpracy z BetBoom!” – mówi marka na swoich mediach społecznościowych.

BetBoom

BetBoom to firma bukmacherska, która rozpoczęła działalność w 2010 roku. Firma posiada jedno z najbardziej wygodnych produktów i jedną z najbardziej zaawansowanych technologii na rynku międzynarodowym. Wspiera e-sport, organizując turnieje i inwestując w organizacje.

PGL CS2 Copenhagen Major 2024 rozpoczął się w niedzielę (17), a faza otwierająca trwa do środy (20). Obecnie rywalizuje cztery brazylijskie zespoły: FURIA, paiN, Imperial i Legacy, które walczą o miejsce w fazie eliminacyjnej.

Źródło : www.bing.com